#2019-10-27 23:30:23 

KarinkaCarycka

Użytkownik

Hej! Zauważyłam, że dobrym sposobem na wypromowanie się w sieci jest zlecenie specjalistom SEO pozycjonowania swojej strony. Ciekawa jestem ile kosztuje ta usługa… Możecie podać mi jakieś przybliżone kwoty?
#2019-10-28 01:52:26 

Serduszko

Użytkownik

Cięzko podać jakieś konkretne ceny, bo to zalezy m.in. od tego jaki model rozliczeń wybierzesz. Możesz zdecydowac się na oplatę stałą, czyli abonament i wtedy opłata za miesiąc może wynieść przykładowo kilkaset złotych. Drugą popularną opcją jest rozliczanie się za osiągany efekt, czyli za zaplanowane dla witryny wyniki. W tym wypadku wycena ma charakter bardzo indywidualny i trudno tu podać nawet przybliżone stawki.
#2019-10-28 04:27:55 

KarinkaCarycka

Użytkownik

Nie wiedziałam, ze są rózne modele rozliczeń. Zastanawiam się teraz, który z nich jest bardziej korzystny. Możesz mi w tej kwestii coś polecić?
#2019-10-28 06:50:54 

Serduszko

Użytkownik

Niestety trudno mi polecić konkretny model rozliczeń, ale mogę zarekomendowac Ci jedną stronkę, gdzie znajduje się formularz bezpłatnej wyceny pozycjonowania. Jest to strona Wycenpozycjonowanie.pl. Dzięki niej szybko uzyskasz obiektywną wycenę wybranych przez siebie słów kluczowych.
#2019-10-28 08:56:46 

Wodzianka

Użytkownik

Ja też znam tą stronę, bo korzystałam z niej całkiem niedawno. Wypełniłam wspomniany formularz i jeszcze tego samego dnia uzyskałam odpowiedź na pytanie ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych z branży szkoleniowej. Działam jako coach i szkoleniowec w całej Polsce, dlatego zależało mi, żeby zyskać popularność na terenie całego kraju. No i profesjonalne działania SEO przyniosły pożadany efekt. A jeśli chcesz wiedzieć, ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w Twojej branzy, też nie wahaj się i wypełnij ten formularz :)
#2019-10-28 11:21:43 

KarinkaCarycka

Użytkownik

Dzięki za rekomendację. Ja akurat działam w branży wellness & SPA i też chciałabym rozreklamowac swoje usługi w całej Polsce. A jeśli dajmy na to zdecyduję się na pozycjonowanie strony po wypełnieniu tego formularza i otrzymaniu wyceny, to ile musze czekać na wywindowanie swojej witryny w wyszukiwarce?
#2019-10-28 11:44:26 

Wodzianka

Użytkownik

No trochę to potrwa, bo najpierw jest potrzebna analiza SEO, czyli m.in. audyt strony oraz analiza i rozbudowa treści na stronie. Analiza SEO to również analiza linków prowadzących do strony i link building. Ale gra jest warta świeczki, bo wyniki optymalizacji mogą nawet przerosnąć Twoje oczekiwania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015