#2018-07-13 09:58:16 

BoguszBMW

Użytkownik

Witam! Dążę, aby wnętrze mojego nowo nabytego M-4 było ciekawe i nowoczesne. W szczególności ciekawi mnie zapytanie obraz do sypialni, ponieważ fascynują mnie niebanalne obrazy. A Wy jaki posiadacie plan na nieszablonowe wyposażenie domu?
#2018-07-13 11:22:08 

Putler

Użytkownik

Ja wprowadziłem do mojego domu elementy stylistyki vintage, która komponuje się szczególnie z pomieszczeniami umeblowanymi w stylu dawnych epok. W sieci zdołałem zakupić eleganckie lampy vintage, które przykuwają wzrok wszystkich krewnych. Zaintrygowały mnie także klasyczne lampy wiszące do kuchni, jakie zostały wykonane z lekkich, a jednocześnie niezwykle wytrzymałych surowców, dając gwarancję wieloletniego użytkowania. W Internecie idzie znaleźć żyrandole w różnych cenach i odcieniach, mniej albo bardziej dekoracyjne.
#2018-07-13 12:07:27 

SunnyGirl

Użytkownik

Mnie interesują tradycyjne elementy wyposażenia wnętrz, gdyż są sprawdzone oraz nieprzemijalne. Lubię stare żarówki dekoracyjne, jakie dodają pomieszczeniom klimatu, czego nie mogę powiedzieć o współczesnych źródłach światła. Żarówki Edisona wspaniale komponują się ze stojącymi lampami loftowymi, jakie da się umieścić zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i firmach. Lampy typu loft mogą spełniać funkcję użytkową oraz dekoratywną. Charakteryzuje je w szczególności prosta konstrukcja, a także kolor czerni oraz chromu.
#2018-07-13 14:50:44 

Karolcia

Użytkownik

Moje nowe mieszkanie zaaranżowałam w oszczędnym stylu, ponieważ w poprzednim miejscu zameldowania zanadto otoczyłam się rzeczami i nie znajdowałam odpowiedniej ilości przestrzeni dla samej siebie. Do dużych wnętrz świetnie nadają się lampy loftowe, wyprodukowane głównie z metalu oraz elementów szklanych. Te żyrandole są od niedawna niebywale popularne. Można je znaleźć m.in. w Galerii Wnętrz EVOLUTION HOME. Sklep oferuje też innego typu żyrandole oraz lustra i obrazy przestrzenne.
#2018-07-13 15:48:32 

MasterZEN

Użytkownik

Wartościowe spostrzeżenia odnośnie obrazów i nie tylko. Ja rekomenduję wpisać w Internecie słowa oświetlenie dekoracyjne, ponieważ jestem fanem innowacyjnego źródła światła. Żarówki led są bardzo praktyczne i energooszczędne. Nowe oświetlenie LED zamówiłem zarówno do mojego mieszkania, jak i przedsiębiorstwa. Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015