#2018-01-07 20:05:47 

SSVIKING

Użytkownik

Zona wymysliła sobie meble kuchenne z frontami bez uchwytów i teraz mam wymienic wszystkie fronty w starych meblach i zainstalowac w nich takie systemy, zeby szuflady otwierały się przez docisk, szafki tak samo. Możecie cos doradzić?
#2018-01-07 21:55:21 

BoguszBMW

Użytkownik

Zapewne chodzi ci o prowadnice typu push-open, czyli naciśnij i się otworzą. To jest już dzisiaj dość standardowe rozwiązanie i tego typu prowadnice dostaniesz w większości sklepów meblarskich. Możesz poszukać na ksieciunio.pl, oni maj duzy wybor markowych akcesoriow meblarskich w dobrych cenach, na pewno znajdziesz tam tez prowadnice tego typu.
#2018-01-07 23:11:37 

Dart

Użytkownik

Jest dokładnie tak, jak napisał kolega wyżej. Potrzebujesz prowadnic dociskowych. Jak naciśniesz front, to szuflada sama wyskoczy, wysuwając się na kilka centymetrów. Mechanim jest efektowny, ale jak kupisz jakies podrzędne prowadnice to mechanim moze bardzo szybko sie zużyć i popsuc.
#2018-01-08 01:25:23 

SSVIKING

Użytkownik

no to jakie te prowadnice kupic, chodzi mi o markę?
#2018-01-08 03:05:54 

BoguszBMW

Użytkownik

nie będę reklamował konkretnej firmy, ale pod tym linkiem https://www.ksieciunio.pl/Prowadnice-c17 znajdziesz wiele porządnych prowadnic o wysokiej niezawodności działania i trwałości. Zresztą w tym sklepie mają same markowe akcesoria meblarskie i to w dość atrakcyjnych cenach. Wracając jeszcze do tych prowadnic, to jak już kupujesz nowe prowadnice do szuflad kuchennych to wybierz koniecznie model z synchronizatorem. To jest taka dodatkowa poprzeczka, która łaczy lewą prowadnice z prawą. Dzieki temu drzwiczki szuflady wysuną sie zawsze, gdy naciśniesz je w dowolnym miejscu, a nie w określonym punkcie.
#2018-01-08 04:31:42 

SSVIKING

Użytkownik

a dzieki za podpowiedz, nie wiedziałem o tym, a te prowadnice są w ogóle regulowane, chodzi mi o ich długość, czy musze kupić dokładnie na wymiar?
#2018-01-08 06:43:03 

BoguszBMW

Użytkownik

to zależy od konkretnego modelu, ale zwykle mają jakiś zakres regulacji, zanim cos kupisz to mimo wszystko lepiej dopytać w sklepie, po co tracić czas na odsyłanie produktu, który ci nie odpowiada pod wzgledem technicznym.
#2018-01-08 06:51:10 

SSVIKING

Użytkownik

w sumie racja, dobrze że powiedziałeś mi o tym synchronizatorze, bo wczesniej na to nie zwracałem uwagi, w ogole nie wiedzialem co to jest
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015