#2017-12-07 23:56:39 

BoguszBMW

Użytkownik

Ma męską sprawę. Możecie mi polecić jakieś leki na potencje sprawdzone? Albo jakąś aptekę internetową ,w której znajdę szeroki wybór i dużo informacji dokładnych na temat takich preparatów i sobie sam wybiorę? Wolę kupić to online, bo jakoś tak badziej komfortowo się facet czuje, jak nie musi prosić o to w aptece.
#2017-12-08 00:05:44 

Putler

Użytkownik

Ja tam nie widze w tym nic wstydliwego, żeby nie móc pójść do apteki samemy i kupić, ale jak kto woli. Może ktoś ci coś podrzuci, bo ja online nie kupuje.
#2017-12-08 02:56:39 

Dart

Użytkownik

Ja kupuję. Jak masz problem z wyborem i decyzją to możesz zajrzeć tutaj: http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/dla-mezczyzn-potencja , bo tu masz duży wybór i każdy produkt sensownie opisany, więc na pewno coś dla siebie znajdziesz. A no i ja też jakoś wolę zecydowanie szukać online niż iśc do apteki i pytać.
#2017-12-08 05:50:31 

BoguszBMW

Użytkownik

Okej, dzięki bardzo. Wybór rzeczywiście duży, zaraz sobie posprawdzam. Mam nadzieję tylko, że apteka jest dobra i sprawdzona, a nie jakaś podejrzana? Wygląda niby ok, ale nigdy nie wiesz, hehe… :P
#2017-12-08 07:06:55 

Dart

Użytkownik

Jak najbardziej wypróbowana. Dużo leków bez recepty tam można dostać, więc jak jakieś wwitaminy albo przeciwbólowki są potrzebne w domu to zaglądam tu http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/bez-recepty-preparaty-przeciwbolowe i sobie czytam żeby wiedzieć jak najwięcej, bo tam naprawdę każdy produkt jest opisany bardzo porządnie. A nawet o witaminach i przeciwbólówkach warto poczytać, żeby wiedzieć co się będzie przyjmowało.
#2017-12-08 07:37:28 

BoguszBMW

Użytkownik

No dobra, no skoro tak mówisz to tak chyba zrobię. Dzięki za pomoc w takim razie, coś chyba sobie tam wybiorę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015