#2017-09-29 11:07:26 

Migotka

Użytkownik

Zamierzam wystartować z kampanią online dla swojego niedużego biznesu, konkretnie chodzi o kawiarnię. Czytałam gdzieś że dobre efekty daje poprawa pozycjonowania w mapach dostępnych w sieci – ma ktoś z tym jakieś doświadczenia? Warto wydawać na to kasę?
#2017-09-29 11:32:04 

Ironkloc

Użytkownik

Jak masz taki interes jak knajpa to raczej jest obowiązkowe. Przecież sporo osób szuka miejsc z towarami czy usługami właśnie poprzez mamy, sam tak czasami robię.
#2017-09-29 12:23:19 

SSVIKING

Użytkownik

Pozycjonowanie musi traktować kompleksowo i nie chodzi tylko o to żeby Twoja firmowa strona była wysoka. Z tymi mapami to jest fakt – mogą bardzo pomóc szczególnie jak masz swój lokal i zależy Ci na gościach.
#2017-09-29 13:25:49 

Jenny

Użytkownik

Zauważyłam że jak wchodzę na mapy to zawsze są zaznaczone lokalne sklepy, restauracje itp. Ludzie chyba traktują to jako dobry sposób na dodatkową reklamę, tak naprawdę bezpłatną bo dane do tych wykazów może dodać każdy.
#2017-09-29 14:09:54 

Vita

Użytkownik

Najlepiej jak zlecisz firmie która będzie Cię pozycjonować żeby zadbali także o te mapy. Na pewno są takie usługi również w pakietach więc rada z mojej strony żebyś o to zadbała bo każdy klient ma swoją wartość.
#2017-09-29 14:43:07 

MasterZEN

Użytkownik

Ta firma bardzo dobrze radzi sobie z takimi zleceniami, tu opisali temat dość szeroko - https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/w-mapach-google/. Plusów takiego działania jest wiele, minusów nie widać. Pozycjonowanie stron to pomysł dobry sam w sobie, jak można poprawić jego efektywność na gruncie map googlowskich to nie ma sensu się wahać. Teraz trzeba się chwytać każdej szansy na przyciągnięcie ludzi, a akurat przez mapy da się to zrobić w miarę łatwo.
#2017-09-29 15:37:52 

Karolcia

Użytkownik

Mąż pozycjonował też na mapach i efekty są bardzo dobre – sporo osób dotarło właśnie na ich podstawie. Dziś każdy ma smartfona z mapami i robi się z tego duży użytek, czasami korzystając z nawigacji przypadkiem trafiam na ciekawe miejsca.
#2017-09-29 16:45:00 

Mauricio

Użytkownik

Według mnie rozsądnie – klasyczne pozycjonowanie z optymalizacją SEO i akcent na mapy. Zawsze dociera się w ten sposób do szerszego grona konsumentów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015