#2017-11-27 03:57:57 

Piłkarz

Użytkownik

Już od dłuższego czasu szukam dla wujka skutecznego srodka, który złagodzi u niego drzenie rąk. Zeby uprzecie pytania wujek nie ma Parkinsona ani nic podobnego. Podobno to samoistne drzenie i na razie nic nie pomaga. Dlatego pomyslame o homeopatii i wpadłem na cos takiego Boiron Agaricus Muscarius. Ktoś z was moze juz to stosował?
#2017-11-27 05:19:26 

BoguszBMW

Użytkownik

Na drżenia kończyn zwykle stosuje się jakieś preparaty przeciwpadaczkowe albo jakies srodki stymulujące układ nerwowy. Watpie zeby srodek homeopatyczny pomógł.
#2017-11-27 06:22:38 

Wodzianka

Użytkownik

Ten preparat Boiron Agaricus Muscarius ma odpowidac za lepsze kurczenie się mięsni, za minimalizowac tiki nerwowe czy obrzęki konczyn, przynajmniej tak pisza na tej stronie http://www.aptekabezrecepty24.pl/produkt/boiron-agaricus-muscarius-15-ch-granulki-4. Czy zatrzyma drzenie dłoni tego nie piszą. Jest tylko wzmianka że zapobiega drżenią starczym, ale czy to jest problemem u Twojego wujka to musi ocenic lekarz.
#2017-11-27 06:51:22 

Dart

Użytkownik

spróbujcie, co wam szkodzi
#2017-11-27 07:57:22 

Jenny

Użytkownik

Jak już jesteście przy homeopatii, to może ktos z was stosował preparat Boiron Ammonium Muriaticum? Na stronie apteki internetowej, pod tym adresem http://www.aptekabezrecepty24.pl/produkt/boiron-ammonium-muriaticum-9-ch-granulki-4g znalazłam informacje, że pomaga na uporczywe zaparcia. Mi nie pomagają zadne suplementy i juz nie wiem co stosowac, zeby uporac sie z tym problemem.
#2017-11-27 08:09:21 

Piłkarz

Użytkownik

Jak błonnik nie pomaga i suplementy tez nie działają, to ja bym najpierw poszedł do lekarza. Choć te przeparty homeopatyczne raczej nie maja działań ubocznych i moze je stosowac praktycznie kazdy. Zreszt a m.in. dlatego pytam o jeden z takich preparatow.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015