#2017-11-05 16:30:59 

KarinkaCarycka

Użytkownik

Mój serdeczny przyjaciel chce zrobić na swojej prawie narzeczonej ;) wrażenie i w tym celu chce jej się oświadczyć pierścionkiem z diamentem. Nie wiem czy to trendy czy nie ale tak chce. Próbuję mu ciut pomóc i zastanawiam się czy taki wyrób musi kosztować drogo czy są jakieś tańsze salony jubilerskie? Doradzicie?
#2017-11-05 18:40:47 

Putler

Użytkownik

Hm na pewno diamencik będzie kosztował swoje ale na pewno cenniki są różne. Już sporo zależy od tego jaką politykę ma jubiler. Ten celujący w zamożniejszą klientelę na bank będzie windował cenę i należy się z tym liczyć.
#2017-11-05 19:59:17 

BoguszBMW

Użytkownik

To fakt, czasami kamienie o tej samej gramaturze różnią się cenowo nawet o kilkadziesiąt procent w zależności od salonu. Przy takim zakupie trzeba się uważnie przyglądać ofertom bo można popłynąć finansowo.
#2017-11-05 22:36:07 

Vita

Użytkownik

A ten brylant to rzeczywiście jest taki ważny? Są też inne naturalne kamienie szlachetne, topaz w pierścionku zaręczynowym świetnie wypada. Nawet cyrkonie są śliczne też.
#2017-11-06 00:59:05 

Dart

Użytkownik

Moim zdaniem pakowanie dużych pieniędzy w pierścionek na zaręczyny to średnia koncepcja. Raczej przydadzą im się te pieniądze bardziej na inne cele jak już ślub wezmą ale co ja tam wiem. Każdy robi po swojemu.
#2017-11-06 02:13:40 

MasterZEN

Użytkownik

Trzeba szukać cierpliwie, porównywać modele o zbliżonym wyglądzie i wielkości „oczka”. Zawsze uda się znaleźć najtańszy choć różnice w cenach nie muszą być znaczące...
#2017-11-06 03:53:49 

Karolcia

Użytkownik

Jak wziąć pod uwagę stosunek cena-jakość to dla mnie nie ma lepszego asortymentu dziś w Polsce - http://virago.sklep.pl/28-pierscionki-z-brylantami. Modeli sporo, brylanciki ładne, cenowo bardzo korzystnie jak weźmiemy pod uwagę rodzaj kamienia. Tańsze pierścionki zaręczynowe z diamentem raczej się nigdzie nie objawią a sam sklep ma bardzo solidną obsługę (parę rzeczy już mam od nich, zero problemów z jakością i dostawą). Narzeczona przyjaciela na pewno będzie pod wrażeniem bo jednak brylant to zawsze brylant, nawet niezbyt duży.
#2017-11-06 05:33:14 

Mauricio

Użytkownik

Faktycznie, jak na brylanty to rzeczywiście cena nie jest wygórowana, aż jestem zaskoczony bo pamiętam jak sam szukałem i koszty mnie wtedy mocno przerażały.
#2017-11-06 08:24:50 

LiniaXY

Użytkownik

W końcu już Marylin śpiewała że kobiety kochają diamenty – na mnie taki pierścionek z pewnością zrobiłby duże wrażenie. Eh, pomarzyć dobra rzecz...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015