#2017-10-04 03:02:33 

KarinkaCarycka

Użytkownik

Cześc dziewczyny i chłopaki! Mam taki problem, choć to może i nie mój problem:D:D mój chłopak uważa, że ma za małego członka i chciałby go powiększyć. Ja uważam że przesadza, ale jak ma się ma mu dzięki temu poprawić humor to chciałabym mu pomoc coś znaleźć:D Oczywiście nie wchodzi w gre jakaś operacja:D tylko jakieś tabletki czyć coś w tym stylu.
#2017-10-04 04:00:12 

Piłkarz

Użytkownik

To ja myśle, że on powinien przede wszystko to zmienić dziewczyne:/
#2017-10-04 05:17:49 

Putler

Użytkownik

A ja sam miałem podobny problem i stwierdziłem, że czeba wziaść sprawy w swoje rence i zacząć brać jakieś suplementy. Zanim zaczołem się tym zajmować to poczytałem tutaj http://penilarge.eu/sposoby-na-powiekszanie-penisa-efekty-i-opinie/ jakie so najlepsze sposoby na powiększenie członka. jak dla mnie najlepsze były kremy, tabletek nie chciałem brać, a po samym kremie to już widze dobre efekty.
#2017-10-04 06:56:50 

Holmes

Użytkownik

Zgadzam się z tym, co pisze kolega wyżej z tym że dobre są kremy, ale ja potraktowałem problem systemowo można powiedzieć i zaopatrzyłem się w krem, tabletki i pompkę:d po kilku tygodniach regularnego stosowania, nie ma porównania:D zresztą sama zobaczysz, jak twój facet zacznie stosować. Członek jest zdecydowanie większy, grubszy w obwodzie no i moja żona jest zachwycona, wiadomo;) Te wszystkie składniki mają odżywcze działanie, penis jest lepiej ukrwiony dzięki czemu erekcja jest trwadrsza i dłuższa:D:D
#2017-10-04 09:47:16 

KarinkaCarycka

Użytkownik

No to to to cos dla mojego chłopaka jest:D może ja mu pokażę tę strone i coś sobie on wybierze, mam naddzieje, ze będzie zadowolony:D:D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015