#2017-09-21 00:49:47 

MasterZEN

Użytkownik

Witam szanowne grono użytkowników forum. Chciałbym wybadać kwestię związaną z wybie-laniem zębów. Od zawsze intryguje mnie ten zabieg i nie ukrywam, że chętnie bym się na niego zapisał. Nawet odłożyłem sobie już troszkę pieniędzy na ten cel. Jednak nie bardzo orientuję się, gdzie można by wykonać taki zabieg i oczywiście za ile. I właśnie w tym miejscu zwracam się z prośbą do was o udzielnie mi kilku kluczowych podpowiedzi. Zachęcam do komentowania.
#2017-09-21 01:50:12 

Jenny

Użytkownik

Cześć. Zachęciłeś mnie do komentowania. A więc zabieg wybielający polega na nałożeniu spe-cjalnego żelu i podświetlaniu go specjalną lampą. Przed zabiegiem trzeba jednak poznać stan uzę-bienia i nałożyć jakiś preparat z tego co się orientuję. Nie jest to bolesne, więc jeśli tego się oba-wiasz, to już nie musisz. Co do ceny, to niestety się nie orientuję, ale wiem, że jest mnóstwo pry-watnych gabinetów, gdzie można wykonać taki zabieg całkiem niedrogo.
#2017-09-21 04:38:07 

Dart

Użytkownik

Dzień dobry. Ja wybielałem zęby. Korzystałem z tego gabinetu http://www.super-usmiech.pl/. Bardzo miła obsługa. Kiedyś czytałem, że po wybielaniu trzeba przejść na jakąś specjalistyczną dietę, ale tam nie było takiej potrzeby co mnie trochę uspokoiło. Cena jak cena dla mnie akurat niewysoka, ale jak zobaczyłem w lustrze swoje zęby uznałem, że było warto.
#2017-09-21 07:05:57 

Karolcia

Użytkownik

Witam serdecznie wszystkich. Ja także wybielałam. Korzystałam z tego samego gabinetu, co kolega, podam też namiar na stronę internetową i cennik, żeby rozjaśnić wątpliwości http://www.super-usmiech.pl/cennik-uslug/. Mają chyba najatrakcyjniejsze koszta wybielania zebow w Poznaniu. Zabieg był bezbolesny. Efekty widoczne od razu. Wszystko poszło szybko. Ja tam byłam zadowolona z takiego zabiegu, bo mogę teraz bez obaw uśmiechać się do zdjęć. Diety żadnej nie stosowałam, nie dostałam takiego zalecenia.
#2017-09-21 07:49:10 

MasterZEN

Użytkownik

Ok. dzięki wszystkim. Muszę sobie to wszystko jeszcze przemyśleć. Dzięki za info i linki, po-sprawdzam sobie co i jak. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015