#2017-08-14 06:46:04 

Ironkloc

Użytkownik

Macie może namiary na jakiegoś specjalistę albo jakąś dobrą firmę, która zajmuje się odgrzybianiem klimatyzacji? Miejsce, w którym ma się to odbyć to Lublin, więc dobrze żeby firma też z Lublina była. Zależy mi na szybkiej interwencji i dobrej firmie, którą będę mógł nawiązać dłuższą współpracę jeśli chodzi o serwis klimatyzacji i być może założenie nowej w mieszkaniu.
#2017-08-14 08:38:52 

LiniaXY

Użytkownik

Oj, grzyb w klimatyzacji to masakra… Prawdziwa trucizna, aż się dziwię, że pan w ogóle z tego korzysta… Powinni to zrobić dla pana ludzie, którzy montowali panu klimatyzację, więc chyba najlepiej zgłosić się do tej samej firmy.
#2017-08-14 10:09:18 

Ironkloc

Użytkownik

Taka opcja nie wchodzi w grę, ta firma niestety nie jest kompetentna na tyle, na ile myślałem, że jest i nie chcę na nich polegać w tej kwestii, bo niestety kilka sytuacji już pokazało mi, że nie można im ufać. Dlatego szukam kogoś innego i proszę o jakieś sprawdzone namiary.
#2017-08-14 11:14:21 

BabyBlues

Użytkownik

Hm, no grzyb w klimatyzacji to paskudna sprawa, fakt… Też z tym walczyłam i dlatego polecam Ci żebyś sobie zajrzał do tych samych, do których zgłosiłam się ja czyli tutaj do nich: http://www.romanek.pl/oferta/klimatyzacja/odgrzybianie-klimatyzacji. Jeśli chodzi o odgrzybianie klimatyzacji w Luboniu to moim zdaniem nie mają sobie równych. Przejrzałam wiele ofert, pytałam wielu znajomych i nieznajomych i oni mają najlepsze opinie i teraz już wiem dlaczego. Bo są naprawdę świetni.
#2017-08-14 12:37:14 

Ironkloc

Użytkownik

Dziękuję bardzo za podrzucenie linku. Zaraz sobie sprawdze.
#2017-08-14 13:36:52 

BabyBlues

Użytkownik

A nie ma problemu. Naprawdę fajna firma jeśli chodzi o klimatyzacje, o odgrzybianie, o serwis i o zakładanie nowych też. Bardzo polecam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015