#2017-08-02 00:56:10 

BoguszBMW

Użytkownik

Witam. Poszukuję dobrego masażysty oferującego profesjonalny masaż relaksacyjny w Krakowie. Słyszałem, ze taki masaż to dobry sposób na redukcję stresu i uwolnienie się od napięć. Liczę, że mi pomoże, bo mam ostatnio sporo stresów w pracy, a nie mogę pozwolić sobie na dłuższy urlop.
#2017-08-02 01:17:47 

Wodzianka

Użytkownik

Rzeczywiście masaż relaksacyjny to dobre antidotum na stres. Powinieneś jednak pomyslec też o zwolnieniu tempa i przeznaczeniu więcej czasu na odpoczynek. Stres to rzecz bardzo niebezpieczna dla zdrowia fizycznego i psychicznego.
#2017-08-02 02:22:26 

BoguszBMW

Użytkownik

No własnie zacząłem zdawać sobie z tego sprawę. Ostatnio pracowałem na zbyt wysokich obrotach. Teraz powoli zwalniam i zaczynam przeznaczać więcej czasu dla siebie i swojej rodziny.
#2017-08-02 03:30:41 

Karolcia

Użytkownik

Na pewno przyda Ci się profesjonalny masaż relaksacyjny w Krakowie. Osobiście polecam masaż, który został szczegółowo omówiony pod adresem internetowym http://www.alanmed.eu/masaz_relaksacyjny.html. Jest on wykonywany przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w sprawdzonym gabinecie masażu. Zabieg ten daje bardzo dobre efekty, taki jak: wyciszenie, relaks, rozładowanie stresu oraz zwalczenie bezsenności.
#2017-08-02 04:02:38 

BoguszBMW

Użytkownik

Na pewno przyda mi się taki masaz, bo oprócz tego że miałem dużo stresów, zacząłem mieć problem z zasypianiem. Chociaż pewnie jeden masaż to za mało. Ile takich masaży by się przydało, żeby pozbyć się napięć i odzyskać komfort psychiczny?
#2017-08-02 04:20:16 

Karolcia

Użytkownik

Według mnie najlepiej chodzić na masaż relaksacyjny regularnie, a to jak często zależy od Twoich indywidualnych preferencji i mozliwości. Można chodzić codziennie, dwa razy w tygodniu, raz na tydzień albo rzadziej. W przypadku, gdy cięzko znaleźć czas, można sobie taki masaż zafundować od czasu do czasu, a i tak na pewno pomoze w zregenerowaniu organizmu.
#2017-08-02 05:20:16 

BoguszBMW

Użytkownik

Ja postaram się wygospodarować czas na masaż relaksacyjny raz w tygodniu. A ile czasu trwa taki zabieg?
#2017-08-02 07:42:50 

Karolcia

Użytkownik

Długość trwania masazu relaksacyjnego w tym gabinecie, który Ci poleciłam, może wynieść pół godziny, godzinę lub półtorej godziny. Jest to kwestia do indywidualnego umówienia. W zależności od długości trwania zabiegu różny jest jego koszt.
#2017-08-02 10:23:54 

BoguszBMW

Użytkownik

Rozumiem. Dla mnie godzina wydaje się optymalnym czasem trwania masazu, ale tak naprawdę dopiero na miejscu okaże się co jest dla mnie najlepsze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015