#2017-07-12 21:58:04 

LiniaXY

Użytkownik

Cześć! Jestem tuż po maturze i chciałabym pojechać do pracy za granicę na sezon. O ile wiem, to w Holandii dobrze płacą :) Moi rodzice jednak uparli się, że mam nie szukac ofert pracy na własną rekę, tylko najlepiej by było, jakby ją znaleźć przez jakąś agencję pracy. Staruszkom odwala, ale co na to mogę. Liczę za to, e Wy mi szybko pomożecie znaleźć taką agencję, bo chcę sobie trochę zarobić przed studiami :)
#2017-07-12 23:10:44 

Ironkloc

Użytkownik

A nie myślałaś, by lepiej na przykład nie wiem… popracować jako kelnerka, albo coś? Teraz jest mnóstwo ofert pracy dla młodych. W sezonie to i nad morzem jest bardzo dużo propozycji, a tutaj to przynajmniej język ojczysty i jak dostaniesz umowę, to też w polskim.
#2017-07-13 00:35:45 

Bond007

Użytkownik

O ile dostanie umowę, bo z naszymi pracodawcami wszystko możliwe. Może być tak, że jej zaproponuje, żeby ominąć podatki, to się umówią „na gębę” i tyle. Dziewczyna nawt nie będzie wiedziała, jaki jest jej pełen zakres obowiązków, a gosć, czy babka będzie mogła ją zagonić do czegokolwiek.
#2017-07-13 03:23:45 

BabyBlues

Użytkownik

Myślę, że tacy ludzie zdarzają się wszędzie, ale wiadomo, za granicą, a właśnie też i w Holandii te zarobki są dużo lepsze, jak w Polsce. Gdybym miała Ci polecić jakąś agencję pracy w Holandii, to zdecydowanie polecałabym Ci, byś sobie weszła na stronę http://marvelpc.pl/praca-w-holandii/agencje-pracy-w-holandii.html, gdzie piszą o tym, na co zwracać uwagę, przy przeglądaniu ofert. Swoją drogą, ta strona należy do polskiej firmy, która zajmuje się pomaganiem w wyborze pracy w Niemczech i Holandii właśnie.
#2017-07-13 03:57:53 

LiniaXY

Użytkownik

O a to dość ciekawe. I jaka praca z nimi jest możliwa?
#2017-07-13 05:12:46 

BabyBlues

Użytkownik

Wiesz co, wszystko jest rozpisane u nich na stronie, jednak są to prace fizyczne np. w zakresie rolnictwa (to np. zajmowanie się zwierzętami, kwiatami, czy też nawet produkcja sałatek), jak i usługi czysto robotnicze, spawanie, praca magazyniera itp. Myślę, że jednak dla Ciebie najlepsze będzie właśnie coś z zakresu rolnictwa, jakbyś mogła np. przy tulipanach pracować.
#2017-07-13 07:54:03 

LiniaXY

Użytkownik

No raczej na spawaniu się nie znam :D A jakie są wymagania?
#2017-07-13 08:13:54 

BabyBlues

Użytkownik

Masz to rozpisane przy każdej ofercie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015