#2017-05-22 22:38:55 

Krajanka

Użytkownik

Witam, zauważyłam ostatnio u siebie niepokojące objawy, coraz częściej sięgam po alkohol, kiedyś wystarczyła mi sporadyczna lampka wina do kolacji, dzisiaj mogę wypić całą butelkę sama, nie ma praktycznie chwili, kiedy nie myślę o alkoholu i o tym, że muszę się go napić, nieważne, czy piją sama, czy w towarzystwie, zawsze kończy się to tak samo, wypijam ogromne ilości alkoholu, a potem zazwyczaj urywa mi się film, proszę, pomóżcie, bo sama nie wiem co robić
#2017-05-23 01:04:08 

Putler

Użytkownik

z tego, co mówisz zaczęła się pierwsza faza alkoholizmu, jeśli chcesz i jesteś świadoma problemu to akurat duży plus, będzie ci łatwiej poradzić sobie z tym uzależnieniem
#2017-05-23 04:02:20 

SunnyGirl

Użytkownik

miałam podobny problem, długo szukałam pomocy aż w końcu trafiłam na bardzo dobry ośrodek z terapią alkoholową dla kobiet http://terapiakobieta.pl/terapia-alkoholowa, jest to prywatny ośrodek, położony pod Poznaniem, okolica przyjemna, sprzyja wyciszeniu, do tego profesjonalny personel
#2017-05-23 06:02:20 

Krajanka

Użytkownik

możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?
#2017-05-23 08:23:51 

SunnyGirl

Użytkownik

oczywiście, na ich stronie możesz dokładnie przeczytać jak wygląda terapia, w ośrodku pracują specjaliści, a terapia opracowana jest pod kątem kobiecego uzależnienia, mi bardzo pomogli, najpierw na pewno z tobą porozmawiają, żeby dowiedzieć się dlaczego pijesz, a potem opracują indywidualną terapię
#2017-05-23 09:26:37 

LiniaXY

Użytkownik

również polecam ten ośrodek, panuje w nim wspaniała atmosfera, nie czuje się wstydu z powodu uzależnienia, nikt cię tam nie ocenia, wręcz przeciwnie, starają ci się pomóc i naprawdę wiedzą jak to robić, mają profesjonalne podejście do uzależnionych kobiet, wiedzą jak pomóc im odbić się od dna
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015