#2017-05-23 02:02:19 

Ironkloc

Użytkownik

Odziedziczylem po rodzicach dom ze sporym ogrodem. Jest to tradycyjny ogrod, gdzie mozna znaleź kilka drzewek owocowych, troche iglaków, kwiatki no i grzadki z warzywami. Ja chciałbym całośc przebudowac. Optymalne rozwiązanie to trawnik i ewentualnie kilka drzewek ozdobnych typu magnolia. Dom jest pod Poznaniem. Szukam firmy, która zajęłaby się realizacja całosci prac, łącznie z instalacją systemu nawadniającego do podlewania trawnika.
#2017-05-23 02:25:13 

LiniaXY

Użytkownik

A jak duży ten ogród? Bo jak naprawdę duży, to szkoda całość obsiewać trawą. Może jakieś oczkowo wodne?
#2017-05-23 03:45:21 

Ironkloc

Użytkownik

Ogród jest dość duży, chyba powyżej 5 arów. Własnie, nie napisałem tego wczesniej. Ja nie chce sianej trawy, tylko trwaę z rolki. Wiem że to sporo kosztuje, ale dzięki temu będę miał piekny ogród jeszcze w tym sezonie.
#2017-05-23 04:06:07 

SSVIKING

Użytkownik

Trawa z rolki to najlepszy wybór, bo nie trzeba się męczyć z chwastami no i łatwo wykonać system nawadniający. W Poznaniu jest dużo firm, które zajmuja sie ogrodami, sa tez takie, których specjalnością jest zakładanie trawników Poznań to duże miasto i na pewno znajdziesz kogoś, kto urządzi ci ogród za przystępne pieniadze. Tak na szybko znalazłem cos takiego http://www.ogrodybarw.pl/zakladanie-trawnikow/. To informacja odnośnie zakładania trawników, ale z tego co jest napisane w serwisie to firma realizuje tez inne prace ogrodowe, takze mozesz sie do nich zgłosić.
#2017-05-23 06:58:35 

Bond007

Użytkownik

Też polecam trawnik z rolki, bo jest najładniejszy. Jedyny problem to właściwa obsługa takiego trawnika zanim dobrze się nie ukorzeni. Dlatego samemu nie warto się za to brać, tylko lepiej zatrudnic kogos, kto taki trawnik polozy za nas. Wiem co mowie, bo juz to przerabiałam
#2017-05-23 07:13:19 

BoguszBMW

Użytkownik

Trawnik z rolki potrzebuje właściwego napowietrzenia i nawodnienia, a nie każdy wie jak to prawidłowo robić. Jak nie chcesz, żeby trawnik za kilka tysięcy szybko nie zmarniał to znajdz kogoś, kto zajmie się jego pielęgnacją Firma Ogrody Barw zajmuje się takimi pracami konserwacyjnymi. Oni położą dla Ciebie tez sam trawnik i wykonanją system nawadniający
#2017-05-23 07:21:52 

Ironkloc

Użytkownik

No to już chyba wiem, kogo zatrudnie. Dzięki za namiary na te firme.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015