#2017-04-18 02:57:41 

BoguszBMW

Użytkownik

Witam, dokładnie chodzi mi o to czy w Poznaniu znajdę dobrych specjalistów, którzy robią kuchnie na wymiar. W różnych miastach jest różnie i nie chciałbym się nadziać. Odziedziczyłem fajne mieszkanie i zanim je sprzedam chciałbym trochę podnieść jego wartość. Generalny remont to najłatwiejszy sposób. Tylko wiele zależy od terminowośći i solidności ekip remontowych.
#2017-04-18 05:43:22 

KarinkaCarycka

Użytkownik

Moim zdaniem pod względem kuchni na wymiar Poznań jest w czołówce Polski. Jest tu wiele ekip, które bardzo ze sobą konkurują. Nowoczesne szafki kuchenne pod wymiar możesz zamówić na przykład tutaj http://szafy-kuchnie.net/meble-kuchenne/. Jeżeli chodzi ci o solidność i punktualność na których ci tak zależy, to są bardzo obowiązkowi. Zawsze dotrzymują terminów, bo w innym wypadku zgodnie z umową musieliby dać spore zniżki ;) Także jakby nie było wygrywasz :P
#2017-04-18 08:12:01 

MasterZEN

Użytkownik

To oczywiście zależy od firmy. Bardzo stylowe, nowoczesne i zindywidulizowane pod potrzeby klienta szafki kuchenne znajdziesz na www. Z mojego doświadczenia wynika, zę Abart Project są bardzo dokłądni i terminowi. Każdy etap jest dokładnie omawiany z klientem, w każdym szczególe. Również ustalane jest kiedy dana rzecz będzie zrobiona. I potem tego terminarza się trzymają. Wcześniej tez będziesz mógł zobaczyć projekt i wizualizację w 3D. Oczywiście cały czas możesz zmieniać ustalenia jeśli na przykład stwierdzisz, że taki kolor ci nie odpowiada i trzeba go zmienić. Zrobią to automatycznie bez problemu. Można z nimi naprawdę wiele rzeczy załatwić.
#2017-04-18 10:16:30 

BoguszBMW

Użytkownik

Fajnie, takiej elastycznej, solidnej ekipy szukałem. Będę się z nimi kontaktować. Dzięki wszystkim za rady.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015