#2017-03-26 19:15:46 

BabyBlues

Użytkownik

Dzień dobry. Temat może nieco dziwny, ale sprawa niecierpiąca zwłoki. Stwierdziliśmy ostatnio, że w naszej niewielkiej firmie przydałby się funkcjonalny i nowoczesny system kontroli produkcji. Funduszy nam nie braknie. Problemem jest natomiast wybór, bo mamy o tym raczej małe pojęcie. Być może nie powinnam szukać pomocy na forum, ale do wstępnej selekcji warto zebrać jak najwięcej opcji. Będę wdzięczna za wszystkie Wasze rekomendacje.
#2017-03-26 20:22:27 

BoguszBMW

Użytkownik

Internet to dobre miejsce do poszukiwań. Na 100% trafią się jakieś osoby, które mają do czynienia z systemami kontroli. Ja tylko chciałem zauważyć, że kiedyś to były czasy. Zeszyciki, karteczki, dzienniki. Dzisiaj wszystko w komputerach i telefonach. :)
#2017-03-26 21:44:50 

Watson

Użytkownik

Haha, kiedyś nie było aż takiej konkurencji. Dzisiaj kilka małych błędów może pogrążyć firmę. Dlatego stosuje się coraz nowocześniejsze rozwiązania. A jeśli chodzi o dobry system MES, warto zajrzeć pod ten adres: http://think.pl/rozwiazania-think/credo/system-mes/. Oferują jedno z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku - i to w całkiem niezłej cenie.
#2017-03-26 23:05:31 

Karolcia

Użytkownik

A mnie bardzo podoba się filozofia tej firmy. Wystarczy wejść na ich stronę: http://think.pl/o-nas/ i poczytać, żeby się przekonać. Osobiście pracuję w przedstawicielce i wiem, jak wielkie znaczenie mają odpowiednie rozwiązania mobilne dla biznesu. W mojej firmie mamy aplikację zewnętrzną - koszmar, czasem trzeba się sporo nakombinować. A tutaj widzę, że wszystko elastyczne, dopasowane do klienta. Super!
#2017-03-27 01:55:38 

Watson

Użytkownik

W mojej opinii to własnie tym firma Think wygrywa konkurencję z innymi usługodawcami. Ich systemy są naprawdę proste w obsłudze i świetnie zaprojektowane. Twórcy uwzględniają wszystkie opcje niezbędne klientom. :)
#2017-03-27 04:47:55 

BabyBlues

Użytkownik

No to nieźle się temat rozrósł. To dobrze, bo znalazłam mnóstwo ciekawych informacji. Już nawet umówiłam się na prezentację systemu. Akurat jestem z Wielkopolski, więc nie będę długo czekać. :) Dziękuję Wam z całego serca!!! :)
#2017-03-27 07:43:22 

Karolcia

Użytkownik

Jeśli jakoś pomogłam, to cieszę się.
#2017-03-27 07:53:34 

Watson

Użytkownik

Nie ma za co. Akurat z branżą kosmetyczną nie mam nic wspólnego, więc na pewno nie pomogłem konkurencji. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015