#2017-03-23 04:26:29 

LiniaXY

Użytkownik

Drodzy forumowicze! Zostałam oddelegowana do zakupu nowych maszyn do wytwarzania okien, gdyż będziemy uruchamiać w zakładzie kolejną linię produkcyjną. Jest jednak pewien problem - jestem nowa i nie bardzo znam się na maszynach. Pomożecie mi?
#2017-03-23 05:01:49 

Ironkloc

Użytkownik

Faktycznie trudna sprawa, ale jak znajdziesz firmę, która produkuje bądź dystrybuuje takie maszyny to z pewnością pomogą Ci z wyborem urządzeń:)
#2017-03-23 05:53:42 

SSVIKING

Użytkownik

Podsyłam Ci link, gdzie znajdziesz pełen asortyment maszyn, z których może powstać nowa linia produkcyjna - http://www.mtm-maszyny.pl/pl/242-maszyny-do-okien-i-drzwi. Niestety więcej Ci nie doradzę, bo sam kupowałem wyłącznie frezarkę do krawędzi, ale działa już kilka lat, więc pozostałe maszyny do produkcji okien zapewne także odznaczają się wytrzymałością i doskonałą jakością wykonania. Zadzwoń do nich a pomogą Ci z wszystkim no i przedstawią zindywidualizowaną ofertę.
#2017-03-23 07:18:29 

LiniaXY

Użytkownik

Dziękuję Ci bardzo za pomoc, z tego co widzę to są nawet te same maszyny co pracują na pozostałych liniach, dlatego jutro kontaktuję się z nimi i będziemy działać!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015