#2017-02-15 05:37:32 

Krajanka

Użytkownik

Witam. Poszukuję profesjonalnej firmy z Poznania, która ma w swojej ofercie czyszczenie samochodu wraz z praniem tapicerki. Znacie tego typu firme godną polecenia?
#2017-02-15 07:05:02 

BoguszBMW

Użytkownik

Ja niedawno znalazłem w Internecie ciekawą ofertę, o której możesz przeczytać pod linkiem http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-auta/czyszczenie-tapicerki-samochodowej/. Proponowana przez firmę BOGUCKI ECO WASH usługa obejmuje całościowe czyszczenie wnętrza samochodu, łącznie z praniem tapicerki samochodowej w Poznaniu. Najpierw pracownicy tej firmy odkurzają wnętrze samochodu odkurzaczem, potem usuwają kurz ręcznie z trudno dostępnych miejsc, a następnie myją szyby i piorą tapicerkę. Po wyschnięciu samochód wygląda jak nowy :) Wiem, bo sam się o tym przekonałem. Dosłownie parę dni temu oddałem swoje auto pod ich opiekę i jest teraz czyste i pachnące w środku.
#2017-02-15 08:39:28 

Krajanka

Użytkownik

A orientujesz się może, jakiego sprzętu ta firma używa do prania tapicerki? I jak przedstawia się jej cennik?
#2017-02-15 09:30:41 

BoguszBMW

Użytkownik

Firma działa jako mobilna myjnia parowa. Za pomocą specjalistycznego sprzętu do czyszczenia parowego jej pracownicy gorącą parą wodną wywabiają każdy, nawet trudny do usunięcia brud. Jest to możliwe dzięki temu, że para wodna dociera do wewnętrznych warstw materiału i usuwa z niego wszelkie bakterie oraz niechciane zapachy. A jeśli chodzi o ceny, to aktualnie pranie tapicerki, czyli foteli i boczków w samochodzie kosztuje około 130-180 złotych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015