#2017-02-13 02:16:48 

Ironkloc

Użytkownik

Witam wszystkich. Chciałbym wynająć detektywa z Lublina, który pomógłby mi w pewnej sprawie. Nie wiem jednak do kogo mógłbym się zgłosić. Postanowiłem, że może napiszę tutaj na forum i ktoś mi będzie potrafił coś doradzić? Czekam na jakieś fajne propozycje ;) pozdrawiam!
#2017-02-13 05:16:42 

SSVIKING

Użytkownik

Ja wynajmowałem detektywa z Lublina w super cenie i musze przyznać, że na początku byłem sceptycznie nastawiony do jego usług, ale z biegiem czasu jak zobaczyłem efekty to byłem w szoku jaki jest skuteczny.. polecam: http://www.monos24.pl/ zdobyli dowód, że nie jestem ojcem syna i pewna kobieta mnie chciała w nie wrobić. Można powiedzieć, że ta firma uratowała mi życie bo nie wyobrażam sobie teraz jakbym niby miał mieć syna i jeszcze nie być z tą kobietą. Ale na szczęście udało mi się trafić na profesjonalistów i za to jestem bardzo wdzięczny
#2017-02-13 06:30:59 

BoguszBMW

Użytkownik

No ta firma Monos24 ma opinię najlepszych w okolicy ;) od dawna współpracuję z nimi i pomogli mi zbierać materiały dowodowe do spraw rodzinnych i bez ich ingerencji nie byłbym w stanie rozwiązać pewnych spraw. Ale na szczęście trafiłem na nich z polecenia mojego znajomego i bardzo się z tego powodu cieszę ;)
#2017-02-13 07:27:20 

Putler

Użytkownik

Nie zdarzyło mi się jeszcze współpracować z detektywami, hmm..
#2017-02-13 09:47:09 

Karolcia

Użytkownik

Podoba mi się ta firma o której piszecie! Ciekawe czy na terenie całej polski działają..?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015