#2017-02-03 01:58:54 

Ironkloc

Użytkownik

Witam serdecznie wszystkich, którzy się tutaj udzielają. Szukam podpowiedzi w zakresie kontaktów interpersonalnych, mianowicie tego jak tego się nauczyć. Co warto wiedzieć. Czy moglibyście coś poradzić?
#2017-02-03 04:21:53 

LiniaXY

Użytkownik

Na moje nie kontakty, a nauka tego w jaki sposób komunikować się z innymi się przyda. Jeśli mam być pomocna to poradziłabym ci przejrzeć ofertę dobrych firm szkoleniowych. Może to akurat będzie najlepszą opcją w twojej sytuacji.
#2017-02-03 06:14:35 

SSVIKING

Użytkownik

Cześć. Jestem zdania, że najlepszy jest kurs komunikacji z ludźmi. Postarałem się troszkę, poszperałem i znalazłem ciekawy kurs, może się akurat tobie przyda http://generatorpomyslow.pl/wpisy/efektywna-komunikacja-interpersonalna/. Zajrzyj sobie, myślę, że jest to właśnie to czego szukałeś.
#2017-02-03 07:59:00 

Karolcia

Użytkownik

Komunikacja z ludźmi jak dla mnie ma kluczowe zadanie do zrealizowania. Mam fajnego kierownika, który potrafi nami potrząsnąć kiedy trzeba, ale jest bardzo ludzki, wyrozumiały i można do niego przyjść z każdym problemem. Z tego co mówił, tez kiedyś miał trudności w rozmowach z ludźmi, ale firma wysłała go na kilka szkoleń i zmienił swój image.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015