#2017-02-03 00:20:30 

LiniaXY

Użytkownik

Moje koleżanki poradziły mnie, żebym studiowała kosmetologię, w ramach studiów podyplomowych. Przyznam, że podoba mi się ta perspektywa zawodowa – fascynuje mnie upiększanie i pielęgnacja, stylistyka włosów i makijażu. To chyba ciekawy zawód, taki typowo kobiecy. Gdzie mogę go zdobyć? W grę wchodzą uczelnie w Warszawie, nie chciałabym wyjeżdżać gdzieś dalej.
#2017-02-03 00:59:47 

Karolcia

Użytkownik

Ja zawsze chciałam studiować kosmetologię na studiach podyplomowych w Warszawie. To wielkie szczęście, już w szkole gimnazjalnej wiedzieć, co sprawia Ci przyjemność i co chciałbyś robić zawodowo. Ja marzę o otworzeniu własnego gabinetu. Jestem osobą komunikatywną, więc myślę że klienci chętnie odwiedzaliby mój gabinet. Studia z kosmetologii dostępne są w trzech specjalizacji. Zresztą zobacz sama, na stronie: http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/kierunki/studia-podyplomowe.html możesz przeczytać plan studiów. Przedmioty realizowane na tym kierunku wydają się bardzo ciekawe!
#2017-02-03 01:17:42 

Vita

Użytkownik

Zgodzę się, wsp.szkolymydlowskiej.pl oferuje świetną propozycję dla przyszłych kosmetyczek. Mnie interesuje specjalizacja: charakteryzacja filmowa i telewizyjna. Myślę, że praca w zawodzie byłaby szalenie inspirująca, bardzo ciekawa i codziennie spotykałabym się z nowymi wyzwaniami. To lubię. Nuda mnie przytłacza i odbiera mi chęci do życia. W pracy kosmetyczki chyba rutyna się nie zdarza ;).
#2017-02-03 02:37:40 

Jenny

Użytkownik

Uwielbiam kosmetyczki z pasją i tylko do takich chodzę! Są też takie, które sprawiają wrażenie, że pracują za karę.
#2017-02-03 04:52:12 

SunnyGirl

Użytkownik

Ja po studiach kosmetycznych chcę otworzyć własną działalność.
#2017-02-03 07:46:09 

LiniaXY

Użytkownik

Ja jestem zainteresowana kosmetologią ogólną :). Dziękuję za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015