#2017-02-01 02:27:24 

Ironkloc

Użytkownik

Witam. Chciałbym podpisać umowę z jakąś firmą, która zajmuje się dystrybucją towarów na terenie Polski. Chciałbym bowiem rozesłać swoje produkty do sklepów i do klientów indywidualnych. Problem w tym, że nie wiem z kim podpisać taką umowę.. może ktoś z Was mi coś dobrego poleci? Jakąś fajną firmę, godną polecenia? Będę wdzięczny za pomoc w poszukiwaniach ;)
#2017-02-01 04:19:19 

BoguszBMW

Użytkownik

Coś kolego słabo wyszukujesz, bo zajęło mi to tylko chwilę, by znaleźć firmę, która zamuje się właśnie dystrybucją i ma przy tym opinię jedną z lepszych w branży. Także jak zależy Ci na współpracy z najlepszymi to odwiedź stronkę: http://www.tirsped.com.pl/dystrybucja bo jednak dowiesz się tam naprawdę konkretów.
#2017-02-01 06:54:08 

Karolcia

Użytkownik

no proszę.. w końcu pomocny forumowicz i nie ma hejtów jak po innych forach :P miła odmiana ;)
#2017-02-01 08:31:03 

Putler

Użytkownik

Ja też wiele dobrego słyszałem o firmie tirsped.com.pl i na pewno bym się do nich zgłosił jakbym miał coś przetransportować czy to po Polsce czy do innego kraju. Także jak coś to wal do nich śmiało ;) zdecydowanie Ci się to opłaci, bo z innymi firmami to różnie bywa, a oni sa konkretni i świetni w tym co robią.
#2017-02-01 08:46:04 

MasterZEN

Użytkownik

No to już wiem do kogo się zgłoszę :P bo mam sporo rzeczy do przetransportowania za granicę ;) szkoda, że nie wiedziałem wcześniej o tej firmie bo bym już od dawna z nimi współpracował.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015