#2017-01-20 01:46:52 

BoguszBMW

Użytkownik

Siema! Szukam dobrej agencji ochrony mienia, która zajmie się zabezpieczaniem siedziby mojej firmy. Najlepiej by było, jakby to było jakieś biuro ochrony, które ma szersze doświadczenie w tej dziaalności. Kogo polecicie?
#2017-01-20 04:12:02 

Putler

Użytkownik

Popatrz sobie po jakichś ogólnopolskich firmach, oni na pewno mają dobrą ofertę cenowo.
#2017-01-20 07:03:53 

Piłkarz

Użytkownik

Słowo-klucz – cenowo, a czy jakościowo? Ja swojego czasu korzystałem z takiej ochrony… ci panowie, który przyszli od tych firm, sami wymagali opieki, takie mam wrażenie. Dlatego poszukałem usług ochroniarskich w Poznaniu wśród lokalnych agencji i znalazłem wtedy tę stronę: http://raf-system.pl/. Dzisiaj mogę śmiało powiedzieć, że to jedna z najlepszych współprac w biznesie, jakie nawiąałem. Panowie doskonale znają się na swojej robocie, są rzetelni, szybko reagują, jeśli pojawia się jakieś zagrożenie, profesjonaliści, nic dodać, nic ująć :)
#2017-01-20 08:37:38 

BoguszBMW

Użytkownik

Patrz, a gdzieś nawet kiedyś ich ulotkę miałem chyba i wyrzuciłem… Dobrze wiedzieć, że nasze lokalne firmy potrafią zadbać o swoich klientów :) Dzięki stokrotne za polecenie, pozdrawiam serdecznie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015