#2016-11-09 02:16:01 

Putler

Użytkownik

Poszukuję miejsca w którym byłoby naprawdę oświetlenie od sasa do lasa. Bardzo mnie interesuje ten temat i chciałbym przyjrzeć się różnym modelom lamp, zobaczyć jak działają i jak są zbudowane. Zna ktoś taki sklep?
#2016-11-09 05:12:36 

MasterZEN

Użytkownik

Też lubię tę tematykę. Niedawno zainteresowały mnie ledowe oprawy awaryjne, te których używa się zwykle podczas remontów dróg. Niektóre mają bateryjne zasilanie więc są niezależne od instalacji ulicznej. A propos to właśnie oprawy uliczne technicznie wypadają ciekawie, może się im przyjrzysz?
#2016-11-09 08:08:13 

BoguszBMW

Użytkownik

Ludziom się wydaje czasami, że lampa to tylko kawałek plastiku i jakieś tam kable ale dziś naprawdę są zaawansowane rozwiązanie. Nie dziwi mnie, że ludzi to ciekawi. W fabrykach często są różne najazdowe modele oświetlenia, w szpitalach także. Ich budowa jest inna niż tych domowych więc jak ktoś lubi ciekawostki techniczne to jest gratka.
#2016-11-09 08:21:43 

Jenny

Użytkownik

Mój brat ostatnio rozglądał się za sklepem takim bo chciał kupić zasilacze LED. Dziś nie ma problemu ze znalezieniem dobrego zaopatrzenia więc na pewno trafisz na miejsce w którym wszystko będzie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015