#2016-09-16 02:03:55 

Krajanka

Użytkownik

Hejka. Ostatnio na stronie michallegowski.pl udało mi się znaleźć całkiem fajną ofertę różnego rodzaju szkoleń, które bym mogla w swojej firmie wprowadzić. I jeszcze od znajomych dowiedziałam się, że to jest całkiem dobra firma szkoleniowa i że ogólnie warto się nimi zainteresować, jak się chce u siebie jeszcze lepsze wyniki w firmie osiągać. Prawda to? Wiecie coś na ten temat?
#2016-09-16 04:57:38 

BoguszBMW

Użytkownik

Prawda, prawda. Ja też miałem okazję brać udział w szkoleniu prowadzonym przez Michała i muszę przyznać, że pełna profeska. I nikt mi nie zapłacił za to, żebym tak napisał, tylko serio tak jest. Ogólnie to świetna sprawa, bo on w pełni przygotowany, no po prostu profesjonalista, warto się tym zainteresować
#2016-09-16 07:55:47 

Putler

Użytkownik

Warto tutaj jeszcze dodać, że w Poznaniu ICF reprezentuje naprawdę wysoki poziom i rzeczywiście można w tej kwestii dosyć sporo zdziałać, a więc nie ma się co zastanawiać, tylko brać i korzystać, jak mają wolne terminy. Bo jak się zrobią jeszcze bardziej popularni niż są teraz, to już będzie trudno się z nimi na jakiś termin potem dogadać
#2016-09-16 09:02:05 

Krajanka

Użytkownik

Macie rację panowie. Dłużej nie będę czekała :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015