#2016-09-13 22:09:18 

Wodzianka

Użytkownik

Cześć wam! Proszę o polecenie mi dobrego prawnika mającego doświadczenie w odszkodowaniach i sprawach związanych z pracodawcami. W skrócie – chciałabym pozwać szefa za wypadek przy pracy spowodowany nieodpowiednim przygotowaniem maszyny. Liczę na konkretną pomoc, pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję.
#2016-09-14 00:49:42 

Putler

Użytkownik

Ja bym szefa nie pozywał choćby nie wiem co. Fakt że można wydębić spore odszkodowanie jeśli masz racje, ale co później z pracą? Gdzie pójdziesz?
#2016-09-14 01:32:40 

Watson

Użytkownik

Nawet w małych miejscowościach jest dużo alternatyw to raz, dwa – pracodawca wcale nie musi jej wyrzucić. Nie jest tak łatwo pozbyć się pracownika zajmującego się sumiennie swoimi obowiązkami, powiem wprost że niekiedy to nawet niemożliwe. Ponad to uważam że nie mozna przejsc obojetnie kiedy wydarzyla ci sie krzywda bo to tylko utwierdza takich ludzi w przekonaniu ze wszystko im wolno.
#2016-09-14 03:35:46 

KarinkaCarycka

Użytkownik

Zgadzam się z kolegą, swoich praw trzeba dochodzić nie chowajac glowy w piasek. Jeżeli zalezy ci na naprawdę dobrej kancelarii to polecam skorzystać z invicte.pl/ , to jedni z najlepszych specjalistów z zakresu odszkodowań od pracodawców, którzy oprócz bardzo dobrych opinii w sieci mogą się też poszczycic wysoką skutecznością. W razie pytań pisz śmialo bo korzystałem z ich pomocy w sprawie mojego pracodawcy i jestem bardzo zadowolony z podjętej decyzji.
#2016-09-14 06:32:18 

Wodzianka

Użytkownik

Mam pytanie, czy mgłabyś mi podrzucić link bezpośredni do informacji o wypadkach przy pracy bo nie moge nic znaleźć.
#2016-09-14 07:47:32 

KarinkaCarycka

Użytkownik

Pewnie - invicte.pl/odszkodowanie-wypadek-przy-pracy/ . Masz tam wszystkie niezbędne dla pokrzywdzonego informacje czyli jakie wydarzenia się wliczają i w jaki sposób się starać o zadośćuczynienie. Mam nadzieję że pomogłem, pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015