#2016-09-12 02:17:20 

Jenny

Użytkownik

Hej drogie mamy. Za dwa miesiące mój syn kończy 9 lat. Mam w planach zorganizowanie im jakoś tego czasu ponieważ jak znam dzieci to normalnie skończyło by się na graniu na konsoli albo siedzeniu w telefonie. Macie może jakieś sprawdzone pomysły jak zainteresować dzieci?
#2016-09-12 03:47:18 

Watson

Użytkownik

Ostatnio trafiłem w internecie na firmę która prowadzi warsztaty dla dzieci z robotyki. Wejdź sobie na go4robot.pl/oferta/warsztaty/warsztaty-z-robotyki/ i tam zobacz ofertę. Akurat link jest do oferty skierowanej raczej dla szkół ale na stronie znajdziesz też ofertę właśnie na imprezy urodzinowe i podobne :)
#2016-09-12 04:07:35 

Vita

Użytkownik

Wiesz co ja zrobiłam na urodziny? Kupiłam mate do tańczenia wraz z grą na konsole. Wiem wiem, pewnie nie chcesz słuchać o konsoli ale akurat ten pomysł jest całkiem spoko bo po jednej takiej piosence dzieciaki nie mają już siły na dalszą grę :D
#2016-09-12 04:58:43 

Dart

Użytkownik

Korzystałem z oferty firmy o której pisał kolega wyżej. Nie wiem czy w ofercie urodzinowej też jest coś takiego ale wejdź tu na go4robot.pl/oferta/warsztaty/nauka-programowania/. Oferta ta jest skierowana raczej do większych dzieci ale jest to fajna podstawa do późniejszych studiów o tym profilu ;) Można zaszczepić w dziecku taką małą idee.
#2016-09-12 06:10:22 

Karolcia

Użytkownik

Jeżeli nie masz pomysłu to poszukaj w internecie firm które się tym zajmują. Jest cała masa takich przedsiębiorstw które specjalizują się w organizowaniu ciekawych imprez urodzinowych dla najmłodszych. Oferują edukacyjne gry, ciekawe zabawy i wiele więcej.
#2016-09-12 09:06:43 

Jenny

Użytkownik

Chyba te roboty to na ten moment najlepszy pomysł. Nawet nie wiedziałam że coś takiego jest na rynku :P Dzięki bardzo za pomoc, mam jeszcze trochę czasu więc pewnie sprawdzę jeszcze kilka innych rzeczy ale wydaje mi się że chyba to na ten moment jest najbardziej interesujące ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015