#2016-09-05 04:06:52 

Mauricio

Użytkownik

mam miejsce w ogrodzie na to by mieć basen, ale nadal nie jestem do konca przekonany, ze to jest dobra decyzja. Zastanawia mnie to, ile kosztuje utrzymanie wlasnego basenu. Bo to ze basen ladnie wyglada to jedno, ale tez to sa koszty. Czy utrzymanie własnego basenu jest drogie?
#2016-09-05 07:02:12 

SSVIKING

Użytkownik

To jest tak, jak z samochodem, po prosut o wode w basenie trzeba dbac, wiec to kosztuje. Wiadomo, ze budowa basenu wiąże się często z przygotowaniem indywidualnego projektu a potem konkretne dzialania firmy, która buduje baseny. Możesz zrobic tak, ze z basenu możesz korzystac przez caly rok wiec wtedy jednak dobrze pieniadze wydane sa. Bo basen , z którego prawie nigdy nie korzystasz to troche bez sensu.
#2016-09-05 08:30:53 

Piłkarz

Użytkownik

Jasne, ze basen musi być czysty i po to trzeba pamiętać o chlorze do basenów który po prostu poprawia jakość wody. To często ludzie kupuja jak maja baseny no i wtedy jednak zupełnie inaczej się w takim basenie plywa i w ogole. Kiedys myslalaem żeby mieć wlasny basen ale jednak zrezgynowalem z tego powodu, bo nie do konca mam, na to miejsce w swoim ogrodzie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015