#2016-09-05 04:12:34 

Migotka

Użytkownik

Dzień dobry kochani. Mam takie pytanie małe dosyć. Może dla was się okaże głupie, ale dla mnie cakiem poważne. Chodzi o to, że chcę kupić meble, ale zupełnie nie mam pojęcia gdzie się meble kupuje. Znaczy wiem, że do sklepu można iść i popatrzeć, ale ja bym wolała przez internet. Da się?
#2016-09-05 04:51:35 

Piłkarz

Użytkownik

No pewnie, że się da. A jakich mebli konkretnie potrzebujesz? Do czego? Bo mogłabyś na przykład wejść na stronę meblepotocki.pl/pl/c/Meble-tapicerowane/30 i tutaj sobie popatrzeć na to jakie meble tapicerowane teraz są modne i jakie w tym sklepie są teraz dostępne. Moim zdaniem warto sobie tam popatrzeć
#2016-09-05 05:41:32 

Migotka

Użytkownik

Nie, tapicerowane mnie nie interesują. Obiektem moich zainteresowań są teraz stoły do jadalni rozkładane. Ostatnio takie widziałam w jednym sklepie i teraz się tak zastnawiam czyby właśnie takiego stołu do swojej jadalni czasem nie kupic, bo to jest bardzo pożyteczna rzecz
#2016-09-05 06:56:14 

Piłkarz

Użytkownik

to może po prostu wejdź na meblepotocki.pl/ i wgarantuje Ci, że takie stoły też tam znajdziesz. Wybierz tylko odpowiednia kategorie i będziesz miała stoły. Albo w ogóle sobie tam poszperaj na tej stronie i może coś jeszcze ciekawego tam znajdziesz co Cię zainteresuje
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015