#2016-09-01 08:19:29 

MasterZEN

Użytkownik

Czy ktoś z Was ma jakąś bardziej konkretną wiedzę odnośnie warunków pracy i wymagań stawianych opiekunom osób starszych? Nie ukrywam, że potrzebuję kasy i możliwość zarobienia jej w Polsce wygląda średnio. Za to w Niemczech ponoć jest sporo możliwości zarobienia rozsądnych pieniędzy. Jestem sumienną osobą, lubię ludzi więc jako opiekun dałbym sobie radę.
#2016-09-01 08:27:59 

Migotka

Użytkownik

Ważne, że masz dużo zapału, ale tak naprawdę dopiero życie pokaże czy poradzisz sobie w takiej pracy. Wierz mi, że nie jest to zawsze takie oczywiste. Ja życzę Ci jak najlepiej, ale decyzję musisz przemyśleć.
#2016-09-01 09:11:27 

Putler

Użytkownik

Najczęściej taką pracę podejmują kobiety, choć nie jest to normą. Czasami facet lepiej się sprawdzi bo ma więcej siły itp. Jest taka agencja Laxocare, która pośredniczy w szukaniu wolnych miejsc pracy dla opiekunów. Wejdź tutaj laxocare.pl/opiekunka-osob-starszych-warunki/ i masz tam opisane wszystkie wymagania.
#2016-09-01 09:24:54 

SunnyGirl

Użytkownik

Chyba rzeczywiście bardziej kobiety nadają się do takiej pracy ale może ulegam stereotypom. Faktycznie jak tak pomyśleć, to na przykład przenieść kogoś mogłoby dla dziewczyny być nie do przeskoczenia. A mężczyzna to zawsze mężczyzna.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015