#2016-08-30 00:13:07 

SSVIKING

Użytkownik

Witam wszystkich. Szukam namiarów na firmę, która specjalizuje się w organizowaniu szkoleń okresowych, BHP, przeciw pożarowych itp. najlepiej, tak jak napisałem w temacie – ze Szczecina. Chcę zorganizować kilka szkoleń dla pracowników swojej firmy i pomyslalem sobie, ze najepierw rozejrzę się po forach, popytam ludzi i może trafię na jakąś interesującą firmę, która akurat będzie miała w swojej ofercie tego typu usługi. Czy ktoś z Was, może mi zarekomendować taką firmę? Będę szalenie wdzięczny za Waszą pomoc. Pozdrawiam.
#2016-08-30 01:16:31 

KarinkaCarycka

Użytkownik

Jeśli chodzi o szkolenia bhp Szczecin mi się kojarzy z jedną doskonałą firmą ;) link i namiary na firmę są proste: szczecin-bhp.pl ;) wejdź sobie w ten link i tam poznasz wszelkie szczegóły oferty. To bardzo dobra firma, która, będzie w stanie Ci przygotować właśnie liczne szkolenia i kursy dla pracowników. Bardzo polecam, bo byłam na szkoleniu, które organizowali i jestem szalenie z niego zadowolona ;)

#2016-08-30 02:46:09 

Karolcia

Użytkownik

No doskonałe mają te szkolenia ppoż Szczecin, też dobrze wspominam, bo jechałem tam na szkolenie, które organizowała ta firma. Ogółem, to musze przyznać, że jechałem tam sceptycznie nastawiony, bo myślałem, że będzie to kolejne nudne szkolenie, obligatoryjne z pracy, ale było genialnie przeprowadzone. Jestem bardzo zadowolony z wartości merytorycznej i tego, że prowadzący był bardzo rzetelenie przygotowany. A z tym to różnie już bywa..

#2016-08-30 05:15:25 

MasterZEN

Użytkownik

Ja brałem udział w szkoleniu pierwszej pomocy w Szczecinie też ;) akurat trafiłem na super prowadzących, którzy w końcu w taki prosty i przystępny sposób mi wyjaśnili o co chodzi w procedurze ratowania. Omówili wszystkie kroki ratownicze, resuscytacji itp. a nie mogłem tego nigdy pojąć.. a wystarczy po prostu kilka prostych rzeczy, żeby się tego nauczyć.

#2016-08-30 05:53:16 

Ironkloc

Użytkownik

W takich kwestiach, wszystko zależy od prowadzącego. Jak umie przekazać wiedze, to wszystkiego się można od niego nauczyć..
#2016-08-30 07:16:34 

SunnyGirl

Użytkownik

oj tak, jestem nauczycielką i coś o tym wiem. Należy dobrać tempo i metody nauczania do każdej grupy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015