#2016-08-23 00:11:09 

Jenny

Użytkownik

Cześć wszystkim na forum. Mam takie pytanie. Ostatnio siedzieliśmy z mężem i zastanawialiśmy się co można u nas w mieszkaniu poprawić. Generalnie szykujemy remont ale nie można tak zrobić wszystkiego naraz. Dajcie mi namiary na kogoś kto załatwia różnego rodzaju drzwi. Dzięki ;)
#2016-08-23 00:25:02 

Vita

Użytkownik

A skąd ma być ta firma? Dzisiaj to i tak już nie problem bo potrafią jeździć nawet z drugiego końca świata ale nie miło wspominam transport moich okien więc jakoś tak nie polecam. Może ja tak trafiłam ale więcej nie dam się na to skusić.
#2016-08-23 02:59:02 

Jenny

Użytkownik

Faktycznie sorki. Mieszkamy pod Wrocławiem i najlepiej jeżeli firma będzie gdzieś z tej okolicy ;)
#2016-08-23 05:43:49 

Watson

Użytkownik

Polecam stronę cerchem.com.pl. Jest to firma która zajmuje się takimi rzeczami i ma bardzo fajne ceny. Zamawiałem u nich drzwi na zewnątrz we Wrocławiu i do dzisiaj jestem pod wrażeniem jak wszystko szybko zostało załatwione. Nawet nie pamiętam kiedy to było bo kilka dni po zamówieniu miałem już wszystko gotowe.
#2016-08-23 07:51:22 

Dart

Użytkownik

Kupowałem u nich drzwi przesuwne Wrocław to spore miasto ale naprawdę ciężko mi tu było znaleźć takie drzwi i to do tego jeszcze w jakimś fajnym stylu który będzie pasował do mieszkania. Troszkę się naszukałem ale proszę ;)
#2016-08-23 08:37:27 

MasterZEN

Użytkownik

Znam tą firmę i potwierdzam że jest bardzo sprawdzona. U mnie robili dużo rzeczy, zamówiłem u nich okna jak budowałem dom, później montowali u mnie dwie bramy garażowe, nie tak dawno zamówiłem jeszcze drzwi frontowe i zastanawiam się nad założeniem rolet antywłamaniowych. Firma bardzo solidna dlatego ich polecam, co byś im nie zlecił to zawsze swoją robotę wykonają w stu procentach. Warto im zaufać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015