#2016-08-22 02:51:39 

Jenny

Użytkownik

Witam wszystkich. Czy ktoś z was orientuje się może w jaki sposób można odnowić drewno? Mam fajną meblościankę z czasów 50 lat, ale jest już troszkę podniszczona. Chciałabym ją jakoś odnowić. Czy znacie jakiś specjalistów od tego?
#2016-08-22 04:54:20 

SSVIKING

Użytkownik

Dzień dobry. Jestem zdania, że renowacja mebli drewnianych będzie z pewnością przydatna. Musisz poszperać trochę w sieci i sprawdzić kto ma dobre ceny. Ja kiedyś sam próbowałem sobie odnowić i troszkę nie wyszło, ale najważniejsze były starania. Bynajmniej żona je doceniła.
#2016-08-22 05:16:22 

LiniaXY

Użytkownik

Cześć. Ja też polecam odnowić meble. To chyba najlepszy sposób. Trochę poszperałam w sieci i tutaj jest chyba najlepiej stefanschulz.pl/. Dobrze by było aby wypowiedział się ktoś kto już korzystał.
#2016-08-22 06:37:42 

Piłkarz

Użytkownik

Nie mylisz się koleżanko jest najlepiej. Ceny przede wszystkim mają fajne. Facet zna się na tym co robi, a to chyba w tym fachu jest istotne. Ja tam byłem super zadowolony i mam fajnie wyglądający kredens po babci, który dawniej też zachwycał. Myślałem na oczątku, że to śmieć do wyrzucenia a tu się okazało coś zupełnie innego. Dziś jest fantastycznym uzupełnieniem do naszego salonu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015