#2016-08-12 00:42:25 

LiniaXY

Użytkownik

Chciałabym sensownie i ze smakiem wystroić kuchnię, ale nie mam pomysłu jak rozstawić meble żeby do wszystkiego mieć łatwy dostęp. Powierzchnia pomieszczenia może nie jest mała ale chcę to mądrze rozplanować, stąd moja prośba o pomysły, inspiracje i zwykłe porady. Pozdrawiam.
#2016-08-12 03:15:43 

SSVIKING

Użytkownik

Podczas zakupów mebli do mojej kuchni sugerowałem się różnymi katalogami i prospektami. Wziąłem co nieco z każdego, dopasowałem do siebie i wyszło mi całkiem sensownie. Na pewno nie chciałbym nic przesuwać ani zamieniać. Jak będziesz się rozglądać za meblami to polecam zajrzeć najpierw tu - meblejakchcesz.pl/, bo mają atrakcyjne ceny i świetną jakość mebli. Mogę ci jeszcze podpowiedzieć że jeśli dysponujesz większą przestrzenią to może warto zastanowić się nad drewnianym stołem kuchennym z krzesłami, który pasowałby do mebli. Widziałem takie rozwiazanie u mojej siostry i wyszło bardzo ciekawie i pomysłowo.
#2016-08-12 06:10:57 

LiniaXY

Użytkownik

Musiałabym to przemyśleć ale brzmi ciekawie, dzięki!
#2016-08-12 07:36:34 

Karolcia

Użytkownik

Czy ktoś pomoże mi w znalezieniu niedrogiego i solidnego narożnika? Mam nadzieje że to dobry temat na tego typu pytanie.
#2016-08-12 07:55:18 

LiniaXY

Użytkownik

W sklepie który polecił mi kolega mają kanapy i narozniki - meblejakchcesz.pl/16-narozniki. Widać że modele są bardzo fajne, modne i z pewnością będą pasować do róznych wnętrz i wystrojów. Może i mi uda się przekonać męża żeby kupić coś jeszcze. W sumie mój stary narożnik już od dawna krzyczy żeby go wymienić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015