#2016-08-07 22:34:50 

SSVIKING

Użytkownik

Jak w temacie, czy warto zainwestować w czujnik gazu? Czy to działa? Zastanawiam się nad tym, bo chociaż zależy mi na bezpieczeństwie to nie wiem czy to czasami nie kolejna ściema, którą wymyślają sobie producenci. Ktoś miał szczęście (nieszczęście) przekonać się o tym w praktyce i złapać jakiś alarm ostrzegawczy?
#2016-08-07 23:45:41 

Karolcia

Użytkownik

hmm, potrafią być ryzykowne, szczególnie te stare, dlatego warto sprawdzać i inwestować w nowe instalacje gazowe Poznań to moje miasto i wiem, że było tutaj trochę nieprzyjemnych historii z gazem. Dlatego trzeba uważać i czujnik gazu to dobry pomysł. Do wszystkiego trzeba podejść z głową i jeżeli zadbasz, by wszystkie przyłącza Twojego domu były bezpieczne, a jeszcze w ramach asekuracji zamontujesz czujnik, na pewno będziesz spać spokojnie.;)
#2016-08-08 00:09:50 

Piłkarz

Użytkownik

Na szczęście nigdy nie miałem okazji wypróbować czujnika w sytuacji awaryjne, ale mam go w domu i na pewno czuję się bezpieczniej.
#2016-08-08 01:11:57 

Jenny

Użytkownik

Tak, ja złapałam alarm ostrzegawczy. Godzina czwarta nad ranem, śpię sobie, nieświadoma absolutnie niczego, a tu nagle pobudka… Myślałam, że zawału dostanę.;) Ale na pewno lepiej tak, niż w ogóle się nie obudzić i przespać zagrożenie i szanse jakiegoś ratowania się. Gdyby nie czujnik, miałabym dużo większy problem.;)
#2016-08-08 04:07:24 

BoguszBMW

Użytkownik

Podstawowym problem jest dbanie o instalacje. Jeśli przeprowadzacie się gdzieś do nowego miejsca, zawsze wszystko sprawdźcie – współczesna technologia jest naprawdę bezpieczna i nie trzeba się niczego obawiać, o ile w domu nie drzemią jakieś przerdzewiałe antyki. Ale czujnik warto mieć na wszelki wypadek, dla spokoju ducha. Ja kupiłem w hurtowni, od razu przy okazji innych zakupów.;) Ale nic złego jeszcze nigdy nie wyczuł.
#2016-08-08 06:23:38 

SunnyGirl

Użytkownik

Nie mam czujnika, ale tak szczerze to chciałabym zainwestować, bo słyszałam, że naprawdę może uratować życie. Moja kuzynka miała taką sytuację. Dopóki nie dzieje się nic złego, nie myśli się o takich rzeczach, ale jednak warto…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015