#2016-08-01 03:53:36 

Karolcia

Użytkownik

Witam, może ktoś z was już ma za sobą budowę domu pasywnego albo energooszczędnego? Jaka firma wam w tym pomagała? Szukam kogoś komu mogę taką stronę papierkową i jakichś obliczeń powierzyć kompleksowo.
#2016-08-01 06:14:46 

SunnyGirl

Użytkownik

Ostatnio jest jakaś moda na te pasywne domy w Poznaniu bo już któryś raz na forach widzę :) i nic dziwnego- ja sama jakiś czas temu zajmowałam się taką budową dla firmy i to bardzo opłacalny pomysł. Polecam Ci taką poznańską firmę doradztwa energetycznego ze strony ekoprodet.pl- są bardzo solidni i terminowo każdy etap wykonują. Poza tym jak będziesz potrzebowała pomogą ci w uzyskaniu białego certyfikatu czy innych potrzebnych zaświadczeń
#2016-08-01 08:49:33 

SSVIKING

Użytkownik

Jeśli dom pasywny to to samo co energooszczędny to szukaj jakiegoś speca od energii albo od OZE, oni są najbardziej na czasie z takimi nowościami
#2016-08-01 10:18:00 

Ironkloc

Użytkownik

W Poznaniu jak budujesz pasywny dom to najlepiej pojsc do tej firmy co wyzej pani poleciła. Moj znajomy budował całe osiedle takich domkow pod Poznaniem i bardzo mu pomogli. Ja sam planuje za dwa lata zaczać budowe i już im powoli zlecam kosztorys i audyt, bo maja dobre ceny w porównaniu do konkurencji
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015