#2016-07-27 00:40:11 

BoguszBMW

Użytkownik

Witam. Tak jak w nazwie tematu. Szukam dobrej firmy bhp, która jest w stanie poprowadzić kilka szkoleń z tego zakresu. Docelowo to chciałbym zorganizować takie zajęcia swoim nowym pracownikom w firmie. Zależy mi na jakości usługi oraz na tym, żeby ta firma miała naprawdę doświadczenie w tym zakresie.. nie chcę amatorów.
#2016-07-27 02:43:31 

SSVIKING

Użytkownik

Jak szukasz profesjonalistów to myślę, że Ci pomogę ;) Ja znam firmę, która świadczy świetne usługi bhp w Szczecinie i szczerze mówiąc to nie znam lepszej firmy od nich ;) Umawiasz się z nimi, podajesz konkrety, target grupy i oni sami dostosowują i opracowują profesjonalny zakres takiego szkolenia.
#2016-07-27 04:19:35 

Watson

Użytkownik

Ja też polecam tę firmę, ich szkolenia bhp w Szczecinie to naprawdę inny poziom, na tle reszty firm. Miałem dużą przyjemność być na szkoleniu bhp, które sami autorsko opracowali i było naprawdę na świetnym poziomie. Bardzo wiele cennych informacji i brak takiej sztywnej atmosfery.. bardzo polecam ;)
#2016-07-27 06:35:09 

MasterZEN

Użytkownik

Tak z ciekawości wszedłem w te odnośniki co daliście i faktycznie, bardzo dobra jest ta firma ;) Ale zainteresowali mnie, że organizują również kurs na operatora wózka widłowego! Od dawna myślę o tym kursie, a tutaj proszę: bhp-komplex.pl/kurs-na-operatora-wozka-widlowego/ pod tym linkiem same konkrety na ten temat ;D Bardzo się cieszę, że tu wszedłem.. mam zamiar się z nimi niedługo skontaktować!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015