#2016-07-21 03:13:58 

Ironkloc

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem zagorzałym i oddanym cyklistą. Uwielbiam robić bardzo długie, najlepiej międzynarodowe trasy. Do tej pory zawsze kupowałem odzież kolarską w jednym sklepie, który już niestety przestał istnieć. Szukam teraz jakiegoś substytutu, ale na pewno mi zależy na tym, aby jednak to był sklep z najwyższą jakością ubrań. Czy ktoś może polecić takie miejsce?
#2016-07-21 05:57:19 

LiniaXY

Użytkownik

Ja powiem szczerze, że mam jeden sklep, w którym mają naprawdę przepiękne i wręcz unikatowe ubrania na rower ;) Polecam kupić coś z odzieży na rower CyclingPassion ;) Mają naprawdę bardzo dobry wybór w tym sklepie i super modne ubrania.. ja się w nich świetnie czułam ;)
#2016-07-21 08:13:11 

Jenny

Użytkownik

No uwielbiam właśnie ten sklep i też mogę go gorąco polecić! :D ostatnio kupiłam sobie tam bardzo unikalną koszulkę na rower: cyclingpassion.pl/30_tinkoff-rosja z tego linku ;) Często tam ogólnie coś sobie kupuję, bo jednak na rowerze to mnóstwo czasu spędzam i lubię mieć dobre wyposażenie ;)
#2016-07-21 08:54:47 

BoguszBMW

Użytkownik

Kurde fajny ten sklep jest ;) Widzę, że naprawdę dobre jakości koszulki na rower można tam kupić.. a właśnie taką sobie koniecznie muszę sprawić, bo ta, w której na ogół jeździłem to już mocno zzużyta jest ;) Dzięki za namiary ;) Dlatego lubię wchodzić po różnych forach bo ciekawe perełki można wyłowić ;)
#2016-07-21 09:04:02 

Karolcia

Użytkownik

Ja też uwielbiam robić długie trasy rowerem ;) Teraz przymierzam się na objechanie Skandynawii.. zobaczymy co z tego wyniknie ;) Mam nadzieję, że będę miała z kim bo na ogół jeździłam z siostrą ale teraz ma dużo pracy… a jednak taka długa podróż to koliduje z życiem zawodowym.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015