#2016-07-11 01:37:15 

Mauricio

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam poważny kłopot, otóż coś się stało z rurami w moim domu. Nie wiem dokładnie co się stało, ale nagle zobaczyłem, że mam całą piwnicę i nie tylko zalaną. To poważna awaria i teraz szukam sklepu, gdzie mógłbym zamówić część felernych sprzętów. Ktoś, coś podpowie..? będę wdzięczny za pomoc!
#2016-07-11 04:03:57 

Watson

Użytkownik

Ja miałem jeszcze gorzej od Ciebie. Otóż okazało się, że w moim mieszkaniu ulatnia się gaz i jest go tak dużo, że miałem duże szczęście, że wszystko nie wybuchło.. od tamtej pory zacząłem częściej sprawdzać sprzęty w domu i zainwestowałem w profesjonalny reduktor gazu, jak dla mnie, jest teraz obowiązkowym elementem w domu.
#2016-07-11 06:03:11 

Piłkarz

Użytkownik

Niedawno wymieniałem syfony umywalkowe po znajomych i trafiłem na świetne miejsce, gdzie można kupić dużo sprzętów tego typu. Wejdź sobie w ten odnośnik, a trafisz do sklepu, w którym jest naprawdę bardzo bogaty wybór.
#2016-07-11 06:54:04 

BoguszBMW

Użytkownik

Ale pech.. jakbym ja miał tak jak Ty to nie wiedziałbym co robić, szczególnie, że pewnie czekają Cię teraz spore wydatki i dodatkowe inwestycje..
#2016-07-11 07:10:27 

Mauricio

Użytkownik

No niestety na to wychodzi. Ale trudno, taki pstryczek w nos też się często przydaje. Szczególnie, jak mogło dojść do gorszej sytuacji, a tak to wszystko można jeszcze odkręcić i naprawić. Przynajmniej będę miał szczelną instalacje od tej pory. Tak czy inaczej dzięki Wam za pomoc i pozdrowienia dla Was
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015