#2016-07-03 22:16:52 

Watson

Użytkownik

Odziedziczyłem po mojej matce mieszkanie w spadku, jest duże i przestronne i chciałbym je wyremontować i przeprowadzić się z rodziną, bo w obecnym mieszkaniu jak dzieci podrosły jest nam dość ciasno. Z tym, że nie znam się na remontach, od zawsze zajmuję się papierkową robotą i chętnie zleciłbym to fachowcom. Coś polecacie z okolic Krakowa?
#2016-07-03 22:54:51 

Wodzianka

Użytkownik

Ja na twoim miejscu zastanowiłabym się nad tą przeprowadzką. Remont jak najbardziej, ale przeprowadzka... wiesz może się początkowo wydawać, że duże mieszkanie jest niebiańsko lepszą alternatywą dla małego m4 ale uwierz mi, że koszty utrzymania potrafią nadszarpnąć domowy budżet. Może wyremontuj mieszkanie i podnajmij?
#2016-07-03 23:28:33 

Krajanka

Użytkownik

Moim zdaniem duże mieszkanie to o wiele większy komfort psychiczny dla każdego członka rodziny. Ale wracając do tematu, prosze uściślij jakich fachowców szukasz. Kogoś kto wykona czy kogoś kto zaprojektuje wnętrze?
#2016-07-04 01:52:16 

Watson

Użytkownik

Jedno bez drugiego nie współistnieje, co prawda mieszkanie jest duże, rozmieszczenie pokoi również by mi odpowiadało, ale sami wiecie jak to jest z mieszkaniami gdzie mieszkała starsza osoba. Chciałbym nadać nowego ducha mieszkaniu.
#2016-07-04 04:51:02 

Krajanka

Użytkownik

W takim razie z doświadczenia polecę ci firmę marengo-architektura.com, robią naprawdę fantastyczne projekty wnętrz mieszkań Kraków i okolice to ich rejon, więc nie powinno być problemu ani z dojazdem ani z kontaktem. Pozdrawiam.
#2016-07-04 07:39:45 

Holmes

Użytkownik

Kamieniczki i stare mieszkania to cały nasz Kraków Projektowanie wnętrz zatem lepiej jest zdecydowanie zostawić specjalistom. Wiem coś o tym, bo z żoną kupiliśmy mieszkanko w jednej z tych kamieniczek na Starym Mieście i moja żona przerostem ambicji zaczęła je urządzać, zrobił się jeden wielki bałagan. Ale Pani architekt nie miała problemu żeby te wszystkie bibelotki uprzątnąć, a efekt był naprawdę piorunujący.
#2016-07-04 08:49:24 

Migotka

Użytkownik

Zdecydowanie się zgodzę z przedmówcą. Przy samodzielnym użądzniu mieszkania to nie dość że wydaje się dużo pieniędzy na niepotrzebne rzeaczy, które z czasem do niczego nie pasują i nie ma gdzie ich postawić, to jeszcze ucieka nam cenny czas.
#2016-07-04 09:29:48 

KarinkaCarycka

Użytkownik

O dokładnie, ja zawsze powtarzałam swoim koleżankom, że nie ma to jak profesjonalna aranżacja wnętrz Kraków jest tak urokliwym miejscem, że warto jest zadbać o to by mieszkanie odpowiadało jego klimatowi, a wiadomo że jak się cżłowiek sam na czymś nie zna, to powinien ten temat zostawić profesjonaliście!
#2016-07-04 10:20:00 

Watson

Użytkownik

heh, mnie państwo przekonywać do firm architektonicznych nie musicie, bo sam wiem, ze to ponad moje siły. Ale dziękuję serdecznie wszystkim za upewnienie mnie w wyborze :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015