#2016-06-30 01:45:27 

Karolcia

Użytkownik

Moje postanowienie noworoczne do zorganizowanie czegoś ciekawego dla firmy. Już się wstępnie zadeklarowałam szefowi, że będę odpowiedzialna za wspólny wyjazd o charakterze motywacyjnym. U męża w pracy ciągle takie mają i pozazdrościłam. Niestety, mam zerowe doświadczenie w takich sprawach i nie do końca wiem, co się sprawdzi. Macie jakieś sprawdzone patenty?
#2016-06-30 03:37:30 

Bond007

Użytkownik

Swój sprawdzony patent zaczerpnąłem z Hollywood. Dobry alkohol w dużej ilości. Serio, nie ma co za bardzo kombinować, bo będzie tylko przerost formy nad treścią. Pracodawcy wymyślają coraz dziwniejsze pomysły, a pracownicy chcą się po prostu spotkać w luźnej atmosferze i przez dzień lub dwa nie myśleć o swoim codziennym życiu w pracy i w domu.
#2016-06-30 04:43:57 

Karolcia

Użytkownik

Po pierwsze, już dość dawno skończyłam 18 lat i ZAUWAŻYŁAM w tym czasie, że ludzie bawią się dobrze przy alkoholu. Pytam o patenty, na które mogę sama nie wpaść. Po drugie, mój szef jest abstynentem i raczej nie będzie zadowolony, że spędzi 2 dni uciekając od podrywających go podpitych sekretarek…
#2016-06-30 05:15:55 

SunnyGirl

Użytkownik

Ja się totalnie nie zgadzam z kolegą wyżej. Jak dla mnie, jeśli pracownicy chcą razem wypić, to mogą iść po skończonej zmianie do pubu. Będzie taniej, a wyjdzie na to samo. Mogę ci podrzucić dwa moje wypróbowane patenty na dobrą imprezę. 1 – gra terenowa i 2 – adrenalina.1, bo da się to zrobić na niewielkim budżecie, a wszyscy cieszą się jak dzieci, kiedy zdobywają punkty i wykonują zadania w środku lasu. 2, bo ekstremalne przeżycia praktycznie dla każdego są nowością i nadal robią dobre wrażenie. Polecam na przykład rajd na quadach.
#2016-06-30 06:55:46 

Putler

Użytkownik

Też w sumie zasugerowałbym ekstremalne rozrywki, ale skoro już padło, to podpowiem jeszcze, że miejsce ma ogromne znaczenie. Ludzie się zazwyczaj cieszą, jak mogą pojechać w jakieś zupełnie nowe dla siebie miejsce. Może być w Polsce, ale przy obecnych możliwościach to równie dobrze można zabrać cały zespół do któregoś z naszych sąsiadów. Tym się będą chwalić znajomym na pewno.
#2016-06-30 09:24:15 

BoguszBMW

Użytkownik

To ja jeszcze dorzucę, że fajnym pomysłem są różne gry i zadania zespołowe, bo dzięki temu przy okazji imprezy integracyjnej poprawia się jakość pracy w grupie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015