#2016-06-29 03:05:45 

LiniaXY

Użytkownik

Hejka! Słuchajcie, rzecz następująca. Mam niewielką, amatorska dzialalnośc gospodarczą. Jestem kosmetyczką – wiadomo, pazurki, żęski, makijaż. No i z tym ostatnim u mnie czasem różnie, bo zrobie taki na co dzień, ale już takiecoś bardziej wystrzałowe mi nie wychodzi i chciałabym trochę ten swój warsztat podreperowac, podpowiecie mi gdzie można się dokształcić?
#2016-06-29 03:41:22 

SSVIKING

Użytkownik

Cześć! Z tego co się obserwuje, to jest mnóstwo takich szkół technicznych, dla wizażystów, więc wystarczy tylko trochę poszperać w internecie. Wiesz, szukajcie, a znajdziecie ;)
#2016-06-29 04:43:40 

BabyBlues

Użytkownik

Tak tak, ale tez wiesz, że kto pyta, ten nie łazi bez sensu, nie ;) Słuchaj, pochodź może po jakis większych studiach kosmetycznych, tam powinnaś znaleźć jakieś fajne szkolenia. Szukałabym wjakichś większych studiach, ale nastaw się, że troche wydasz.
#2016-06-29 06:18:20 

Karolcia

Użytkownik

Ja myślę, że nie po „jakichś” tylko najlepiej skontaktuj się z panią Anną Rumińską, które ma swoje Studio make-upu, gdzie nie tylko wykonuje cudne po prostu makijaże, ale też i szkoli własnie młode adeptki wizażu :) Tam bym na Twoim miejscu uderzała. Z tego, co mówiła kolezanka, która uczyła się u niej te kursy wcale nie są takie drogie. Także z perspektywy kożyści, jakie niosą ;)
#2016-06-29 06:59:33 

BoguszBMW

Użytkownik

Zgadzam się. Sam się zajmuję wizażem od pewnego czasu, celem do kształcenia byłem na szkoleniu z wizażu u tej pani i zdecydowanie sie zgadzam, że to w pełni profesjonalna makijażystka i mentorka, która jest w stanie rzucić zupełnie nowe światło na sztukę tworzenia makeupu. :)
#2016-06-29 09:14:14 

LiniaXY

Użytkownik

No proszę, nawet mężczyzna moze wykonywać makijaż :) W takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak tylko się z panią skontaktować i umowić na szkolenie :) Dzięki Wam wszystkim za odpowiedzi. Całuski i pozdrowionka :)
#2016-06-29 10:01:17 

Karolcia

Użytkownik

Powodzenia na naukach ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015