#2016-06-28 02:51:32 

Vita

Użytkownik

Witajcie, mam małą zagwozdkę. Nie chcę wyłożyć podłogi na swoim tarasie typowym gresem. Co możecie mi polecić w zamian? Taras jest dość przestronny i wychodzi na stosunkowo duże podwórko. Cała powierzchnia będzie znajdowała się pod zadaszeniem. Czy możecie mi podpowiedzieć co sprawdzi się na takim tarasie zamiast gresu?
#2016-06-28 03:32:07 

BoguszBMW

Użytkownik

osobiście założyłem dekoracyjną kostke brukową. Łatwa w utrzymaniu i nie jest to zwykły gres.
#2016-06-28 05:16:41 

SunnyGirl

Użytkownik

No może tak, ale kostka przypomina mimo wszystko wyglądem typowe rozwiązania. My wybraliśmy deski imitujące drewno które są dostosowane do użytkowania na zewnątrz w przeróżnych warunkach. Jeśli interesują Cię deski tarasowe Poznań odwiedź – tutaj znajdziesz firmę Grupa Ecco i specjalistów w tym zakresie którzy udzielą ci niezbędnych informacji, zaprojektują twój taras, dokonają bezpłatnych pomiarów i wyceny.

#2016-06-28 06:27:21 

MasterZEN

Użytkownik

Zgadzam się z przedmówczynią – my też mamy takie deski kompozytowe tej firmy na swoim tarasie i z żadnym innym produktem nie osiągnęlibyśmy takiego kapitalnego klimatu. Trzeba tylko uważasz z kolorem impregnatu ponieważ zbyt ciemne kolory mogą powodować że każdy brud będzie łatwo widoczny.
#2016-06-28 07:31:04 

Karolcia

Użytkownik

Grupa o której mówicie to polsko – holenderska firma która zaopatruje w tego typu produkty całą Europę – wiec jakość tych produktów jest niezwykle wysoka. Polecam. Z takimi deskami osiągniesz efekt którego nie uzyskasz z żadnym innym materiałem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015