#2016-06-17 01:42:39 

LiniaXY

Użytkownik

Dobry! Witam Was. Dawno tu nie zaglądałam, ale teraz okazja dobra to wreszcie wzlazłam. Chciałaby zrobić rodzince swojej taką małą niespodziankę. Właściwie to nie aż taką małą bo to będzie duża niespodzianka :D Chodzi o spędzenie wspólnego czasu nad morzem. Szukam teraz właśnie jakiegoś pensjonatu hotelu lub domu wypoczynkowego, czegokolwiek gdzie będziemy mogli przenocować przez te kilka dni w komfortowych warunkach. Polecicie coś takiego fajnego, gdzie będzie można spedzic razem rodzinny czas? Będę wdzięcną za informacje wszelkie. Z góry dzięki.
#2016-06-17 02:34:56 

BoguszBMW

Użytkownik

Hmm… No miejsc takich jest raczej dużo, gdzie można spędzić taki dłuższy weekemd. Chodzi Ci o jakąś konkretną miejscowość, region? Czy to dla Ciebie bez znaczenia?
#2016-06-17 04:48:34 

LiniaXY

Użytkownik

A o tym jeszcze nawet nie myślałam. Na razie tylko wybrałam sobie cel, że to ma być gdzies nad morzem i tyle :P Szczegółów jeszcze nie ustalałam, pomysłu żadnego nie mam. :P Ale na wszelkie jestem otwarta propzycje, więc możecie oferować cokolwiek tam znacie :D
#2016-06-17 06:23:08 

BoguszBMW

Użytkownik

No to może ja Ci zaoferuje Sarbinowo, co? Tam jest taki świetny pensjonat, mój ulubiony. Zobacz na ich stronie pod adresem domprzyplazy.eu/pokoje jaką mają ofertę a gwarantuje Ci, że nie będziesz zawiedziona, bo oferta naprawdę robi wrażenie. Do wyboru jest dużo różnych pokojów, jak masz dużą rodzinę, to nawet apartament znajdziesz taki przestronny, że się kilka osób zmieści.
#2016-06-17 08:40:15 

LiniaXY

Użytkownik

Aprtamentu to może a nie potrzebuję, ale ta opcja, którą podałeś jest całkiem dobra i chyba się skuszę. A co mi tam :D
#2016-06-17 10:54:12 

BoguszBMW

Użytkownik

Skuś się, skuć, bo warto :D Ja tam już parę razy byłem i zawsze jestem pod wrażeniem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015