#2016-05-16 02:59:27 

SunnyGirl

Użytkownik

Ostatnio przeglądałam strony z bielizną i natknęłam się na kimona damskie. Całkiem seksy to wygląda i jest chyba ciekawszy rozwiazaniem niż zwykła koszulka. Jak dla mnie to coś pośredniego pomiędzy peniuarem, a koszulką. Korzystacie z takich rzeczy, jak wam się one podobają?
#2016-05-16 04:16:07 

Jenny

Użytkownik

Kimona to taka odmiana szlafroków, tylko bardziej seksowna, bo wykonana z cieńszego materiału. Dla mnie całkiem w porządku, zwlaszcza jak kimono nie jest zbyt długie i ma fajny dla oka fason. Myśle, że takie kimona jak te prezentowane pod tym adresem internetowym sklep.fernandperil.com/kolekcja-09-BIELIZNA_NOCNA.html spodobałyby się niejednemu facetowi :)
#2016-05-16 06:21:01 

Migotka

Użytkownik

Kimono to jednak chyba coś innego niz koszulka. Zresztą co kto lubi. Ja jestem zwolenniczką zwienych koszulek, bo zwyczajnie czuję się w nich najbardziej swobodnie, ale jak się połączy takie kimono z innymi dodatkami, na przykład z pasami do ponczoch tj. sklep.fernandperil.com/kolekcja-0202-1-Pasy.html i jakimś zestawem seksownej bielizny to może wyjsć super zmysłowy zestaw na wyjątkowe okazje. W takim połączeniu kimona wydają się całkiem spoko.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015