#2016-05-11 02:12:58 

SSVIKING

Użytkownik

Jak w temacie. Chciałbym założyć sklep internetowy, ale nie wiem dokładnie co i jak. Pomyślałem, że najrozsądniej będzie zgłosić się do firmy, która się tym interesuje i potrafiłaby założyć takie coś dla mnie. Macie może jakąś firmę tego typu na oku i potraficie podać mi link? Chętnie nawiąże z nimi współpracę i się dowiem dokładnie co i jak ;) Pozdrawiam i proszę o kontakt!

#2016-05-11 03:06:20 

Piłkarz

Użytkownik

Ojj kolego, ja się na tym niestety nic a nic nie znam.. w ogóle to mnie zaskoczyłeś, że na tym forum powstał taki temat. W sumie sam chętnie bym się dowiedział jak to wygląda ze sklepami internetowymi. Także można powiedzieć, że się podpinam pod temat, bo teraz jestem bardzo ciekaw ;)
#2016-05-11 05:23:52 

MasterZEN

Użytkownik

Możecie zdobyć bardzo cenne wiadomości stąd: aptusshop.pl/sklepy_internetowe/jak_zalozyc_sklep.php, przeczytacie tam jak dokładnie założyć sklep i można śmiało się porozumieć z firmą, która się tym zajmuje ;) Oferują bardzo rzetelne i cenne informacje, bo korzystałem kiedyś z ich usług.
#2016-05-11 05:42:36 

SSVIKING

Użytkownik

No proszę, jak miło, że tak szybko ktoś napisał.. ;) Faktycznie ten link co dałeś wygląda na bardzo profesjonalny i bardzo wiele cennych informacji mają u siebie na stronie internetowej. Mam zamiar jak najszybciej się do nich zgłosić po dalsze wskazówki, co i jak ze sklepem.. a z tego co widziałem, kolega co się hmm podpiął pod temat to też chyba skorzysta:P
#2016-05-11 08:04:01 

Piłkarz

Użytkownik

Też skorzystam ;) ale wiesz, ja jeszcze nie myślę o zakładaniu sklepu itp. ale na przyszłość chcę wiedzieć jak to wygląda ;) Nie wykluczam nigdy różnych opcji w życiu, a sklep internetowy chciałbym bardzo mocno mieć swój, w przyszłości ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015