#2016-05-09 03:16:28 

Wodzianka

Użytkownik

Mam strasznie zniszczone blaty na meblach kuchennych i chciałam wymienić je na nowe. Co waszym zdaniem będzie lepsze blaty laminowane czy kamienne, a jeśli te drugie, to czy da się je połozyć na zwykłe meble, gdzie wcześniej były blaty drewniane?
#2016-05-09 03:49:45 

Piłkarz

Użytkownik

Samodzielnie raczej tego nie zrobisz, chociażby ze względu na konieczność wniesienia takiego blatu do domu i jego posadowienia na szafkach. Jeszcze pół biedy, gdy chodzi o zwykły blat laminowany, ale kamienny… bez pomocy z zewnątrz nie dasz rady.
#2016-05-09 05:44:10 

Putler

Użytkownik

Jak szukasz ładnych blatow meblowych to zainteresuj się blatami firmy Kronospan. Oni mają duży wybór róznych typów blatów, frontów, obrzeży. Bez problemu kupisz u nich też takie produkty jak płyta mdf czy sklejka meblowa Lublin ma kilka sklepow, gdzie znajdziesz produkty tej firm, zreszta chyba w każdym większym mieście znajdziesz sklep meblowy z ich produktami.
#2016-05-09 06:51:57 

KarinkaCarycka

Użytkownik

Ja doradzam ci zakup blatow granitowych, bo wedlug mnie sa najtrwalsze. Oczywiscie takie blaty wiecej kosztuja niz klasyczne laminaty, ale sa od nich znacznie trwalsze. Jesli szukasz czegos jeszcze bardziej wyrafinowanego to poszukaj blatow mineralnych, te wyglądaja naprawde super, tylko narazie nie wszedzie mozna je kupic.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015