#2016-04-25 05:01:26 

BoguszBMW

Użytkownik

Cześć. Mieszkam w wielkiej płycie i jak to zwykle w takich miejscach bywa, w kuchni mamy regularnych gości w postaci mróweczek. Widzę, że pewne rzecy się we wszechświecie nie zmieniają a spółdzielnia ma nas gdzieś, pozostaje więc rozwiązać ten problem samemu. Co możecie mi polecić dobrego na tego typu sprawy?
#2016-04-25 05:30:05 

Putler

Użytkownik

Jak byłem mały i tez mieszkaliśmy w wielkiej płycie to w sumie nigdy nam to nie przeszkadzało specjalnie. Teraz ja osobiście tego nie znoszę, podobnie jak całego robactwa. Raz w firmie mielismy napradę ogromny z tym problem i jedynym wyjśćiem dla nas okazało się wezwanie specjalistów do nich. Skorzytaliśmy z firmy Zwalczanie Szkodników i tak naprawdę rpoblem od tegoczasu nie wrócił.
#2016-04-25 07:04:37 

BoguszBMW

Użytkownik

Jak ja byłem mały to też mi to nie przeszkadzało, wręcz było fascynujące. W ogóle mam wrażenie że my jacyś chętniejsi byliśmy do bawienia się z przyrodą i żadne tam karaluchy nie były nam straszne. Teraz jak pomyślę, że mój syn mógłby sobie takiego wsadzć do buzi bo byłby ciekawy jak smakuje robaczek to mnie krew zalewa haha. Dlatego wolę zadziałać zanim będzie za późno. Masz do nich linka?
#2016-04-25 07:52:17 

Putler

Użytkownik

Nie mam dzieci ale podejrzewam, że miałbym to samo podejśćie co ty, żadnych szkodników w domu. Link jest tu: zwalczanie-szkodnikow.com/, tam są naprawdę różne usługi więc możesz się jeszcze na coś zdecydować.
#2016-04-25 08:15:03 

BoguszBMW

Użytkownik

Hej panowie, co polecacie na problem gniazda pszczół? Okazało się, że jest u nas i nie wiem czy iść z tym do straży pożarnej czy kogoś innego można do tgo wziąć. Mój mąż twierdzi, że zrobi to sam, ale mu wyperswadowałam, że jest kretynem jesli o tym myśli.
#2016-04-25 10:28:35 

Putler

Użytkownik

I słusznie hahaha samemu usuwać gniazdo pszczół to trzeba być wariatem. Ta sama firma się tym zajmuje też a przyjadą szybciej niż straż: zwalczanie-szkodnikow.com/oferta/dezynsekcja. Straży pożarnej się spieszy z reguły do pożarów albo dziecka na drzwie, niekonieczie do sytuacji, która w jakiś sposób nie zagraża zdrowiu albo życiu. Tyle że jesli ktos ma uczulenie to może to włąśnie czyms grozić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015