#2016-04-19 21:32:35 

SSVIKING

Użytkownik

Witam, czy ktoś byłby w stanie polecić mi osobę lub firmę architektoniczną, która zaprojektuje mi niskim kosztem domową pracownię? Jeśli lokalizacja jest istotna, to mieszkam w Poznaniu.
#2016-04-19 23:13:51 

Migotka

Użytkownik

Ja znam jedno fajne biuro, które ma w ofercie tanie projektowanie wnętrz Poznań to też moje miasto, więc informacje, że są dobrzy, mam z pierwszej ręki. Przyjaciółka korzystała, a ja często u niej bywam i szczezrze mówiąc zazdroszczę tego, jak się urządziła ;) Podaję linka do informacji na temat tego biura: 3wymiary.pl/o-nas/, moim zdaniem warto, ale oceń sam. Mają przykładowe realizacje na stronie. Mnie by się przydało tak kuchnię zrobić, ech, marzenia…
#2016-04-19 23:36:11 

SSVIKING

Użytkownik

Czy jest możliwa u nich też aranżacja biur Poznań super miasto, choć osobiście jestem przyszywanym Poznaniakiem… pozdrawiam w każdym razie! Kuchnię też mam do zrobienia, żona marudzi od dłuższego czasu. Może naraz by wyszło taniej, jak sądzisz? Są jakieś zniżki, jak się robi więcej pomieszczeń?
#2016-04-20 01:26:45 

Migotka

Użytkownik

Oj, naprawdę nie wiem. Ale negocjuj, zawsze można przecież :P Cena jest na podstawie metrażu określana, za metr kwadratowy tj. Gdzie mieszkasz, dom jednorodzinny, mieszkanie w bloku..?
#2016-04-20 03:55:37 

SSVIKING

Użytkownik

Mieszkanie 4-pokojowe, metrażu nie brak, ale urządzaliśmy tak, jak było nas wtedy stać. Teraz powoli się urządzamy, bo rozkręcam firmę. Dużo pracuję w domu, więc i gabinet by się przydał.
#2016-04-20 06:32:43 

Karolcia

Użytkownik

Ja korzystałam z tego biura, o którym napisała dziewczyna wyżej. Bardzo pozytywne wrażenia. Nie spodziewałam się nawet, że efekt finalny tak bardzo mi się spodoba, ale jest super. Sypialnia marzeń. Wyczuli mnie chyba po prostu. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015