#2016-04-07 00:46:00 

LiniaXY

Użytkownik

Czy ktoś korzysta z indywidualnej, regularnej psychoterapii, albo zna kogoś takiego? To pomaga, czy tak jest tylko w filmach? Czy ktoś poleca we Wrocławiu miejsce na taką terapię? Jestem w desperacji.
#2016-04-07 00:56:19 

Ironkloc

Użytkownik

Spotkania z psychologiem zdecydowanie nie wyglądają jak w filmach, ale nie znaczy to, że są nieskuteczne. Nie powinna Pani nastawiać się na spektakularne wybuchy emocji i magiczne dotarcie po najgłębszych uczuć, najlepiej już w czasie pierwszej godziny. Dotarcie do sedna problemu wymaga czasu i ogromnego zaangażowania. Trudno nawet precyzyjnie opisać czy i w jaki sposób odczuje Pani zmianę w swoim życiu, ale raczej nie ma możliwości, żeby regularne sesje nie przyniosły pewnej ulgi. Już sam fakt poświęcania czasu na rozmowę oraz wspólne szukanie rozwiązań jest ważnym krokiem do poprawy sytuacji.
#2016-04-07 02:28:10 

SSVIKING

Użytkownik

Z perspektywy osoby, która jest z Wrocławia i przez prawie pół roku korzystała z pomocy z psychologa, mogę polecić swój gabinet. Na tej stronie psycholog-wroclaw.info.pl/psycholog są informacje o pani psycholog, a tutaj psycholog-wroclaw.info.pl/metody-pracy o przebiegu terapii. W moim przypadku były to spotkania 1 raz w tygodniu po 50 min i wydaje mi się, że to jest taki standardowy tryb w tym gabinecie
#2016-04-07 04:05:23 

Bond007

Użytkownik

Mi psychoterapia pozwoliła dosłownie wrócić do życia. Bez owijania w bawełnę nie mogłam dojść do siebie po zdradzie męża i po prostu chciałam z kimś rozmawiać. Polecam każdemu taką metodę na problemy.
#2016-04-07 06:28:00 

BoguszBMW

Użytkownik

Jak już się zdecydujesz, to nie oczekuj cudu, tylko włóż w to swój wysiłek. Jeśli nie będziesz szczera i chętna do otwierania się, to nawet najlepszy psycholog nigdy co nie pomoże i czeka cię tylko jeszcze więcej frustracji.
#2016-04-07 08:13:31 

SSVIKING

Użytkownik

Zgadzam się z przedmówcom, co do wkładu własnego, ale skoro pani zadająca pytanie z własnej woli przyznaje, że jej tego potrzeba to chyba jest gotowa na to. No i przecież jednak dobry psycholog ma metody, żeby namówić pacjenta do zwierzeń
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015